thebestacc

John Deere 6010 - kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thebestacc    11

Cześć. Problem zaczął się podczas wożenia siana z 1 pokosu. Po postoju gdy odpaliłem ciągnik zapaliła się kontrolka stop i ciśnienia oleju. Zgasiłem ciągnik, następnie odpaliłem i było wszystko w porządku. Podczas żniw na nowo zapaliła się z 2 razy, a podczas wożenia obornika kontrolka nieustannie zaczęła migać, a pozniej jak się okazało ukręciła się flansza napędu pompy. Po jej wymianie problem na chwile ustąpił, ale pojawił się na nowo. Postanowiłem zmienić olej wraz z wszystkimi filtrami, jak się okazało stare filtry były naprawdę brudne. Wszystko było w porządku przez około 10 godzin pracy. Dodam że wszystko działa jak należy, a gdy wjadę na rowne podłoże kontrolka momentalnie przestaje świecić. Poziom oleju na tej miarce jest tak jak powinien być, a oleje i filtry oryginalne John Deere. Ciśnienie na pompie to ponad 200 bar, więc bardzo dobre. W czym może tkwić problem? Bardzo proszę o pomoc.

Edytowano przez thebestacc

thebestacc    11

Sprawdzałem i gdy świeci się kontrolka, a odepnę w tym samym czasie czujnik to kontrolka nadal miga, a nie powinna. Jeden czujnik jest zielony oryginalny, a drugi czarny, widać że to nie oryginał i był już zmieniany.

Wiadomość z agroFakt.pl

gr_rat    17

nie raz samo odpięcie kabla nie wystarczy musisz podać masę lub prąd na kabel w zależności od czujnika

thebestacc    11

Aha ok. Czyli muszę sprawdzić tak jak mówisz. Dodam, że na zapalonej kontrolce połówki jak i reszta działa tak jak powinno. Jak się z tym uporam dam znać.

Edytowano przez thebestacc

przemo1987    0

witam. Kolego mam identyczny problem z 6910 i szukam pomocy. Na chwile obecna ustaliłem że istotne jest ciśnienie systemowe które powinno wynosić 14/17 bar a złącze jest pomiędzy silnikiem a skrzynią od dołu gdzie filtr.

Zadzwoń jak możesz 665/165/589

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomasz30121
      Witam. Mam pytanie czy ma ktoś rozstawionego John deere z seri 6110-6410 na rozstaw 1,35m z kołami do międzyrzedzi? Czy jest wogole taka możliwość? Pozdrawiam

• Przez rex15
      JD 7710. Mam problem z przełącznikiem od kierunkowskazów/świateł długich/klaksonu, działają mi tylko kierunkowskazy. Klakson sprawdzony na krótko i działa, wiec to wina tego przełącznika. Bardzo cięzko dobrać sie do tego mechanizmu, gdyż nie da sie zdjąc kierownicy(chyba). Jak ktoś to przerabiał to prosze o porady.
    • Przez Antramx
      Niedawno kupiłem John Deere 6310. zauważyłem, że temperatura silnika (płynu chłodniczego) utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Mialem wcześniej 6200 i wskazówka od temperatury była mniej więcej w połowie, a tutaj jest jeszcze dużo za połową (na jakichś 65-70%), co prawda do czerwonego pola jeszcze trochę zostaje, ale wydaje mi się że to trochę za wysoko. Temperatura stabilizuje się i zostaje w tamtym miejscu nawet przy orce i nie rośnie dalej. Dokąd w waszych jeleniach dochodzi ta wskazówka? może to norma.
    • Przez miron_ol
      Witam , kupiłem dziś 6910z 2000r  . Jak na złość po przetransportowaniu zaczęła mrugać kontrolka nr 13
      (http://manuals.deere.com/omview/OMAL152794_19/OU12401_0000D29_19_01MAR03_1.htm) 
      wcześniej jak robiłem jazdy próbne nic nie mrugało , proszę powiedzcie od czego ta kontrolka jest .

• Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.