Skocz do zawartości
karolr2

Akpil Mix Duo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Akpil
karolr2    180

Witam przymierzam się do zakupu pługa. Diler namawia mnie akpil mix duo coś takiego http://olx.pl/oferta/akpil-mix-duo-nowosc-km-180-km-80-plug-obrotowy-4-skiby-transport-CID757-IDcMuqW.html#1c79f96279;promoted. Nie znam się zbytnio na pługach dlatego pytam o radę. U mojego dilera on kosztuje 20tyś netto. Ciągał by go nh td5050 95 km na ponad 25ha ziemie lekki sporadycznie trafi się kamień. Myślałem nad 3 skibowym ale są droższe a z tym powinien sobie ciagnik poradzić 

Pegaz3512    10

Czy Pronar 82 TSA z podnośnikiem na jeden siłownik ok 3.5 T udźwig podniesie ten pług w 4 korpusach? waży 900kg z KM 80 waga 1.2t nie dawał rady?

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    3633

Witam przymierzam się do zakupu pługa. Diler namawia mnie akpil mix duo coś takiego http://olx.pl/oferta/akpil-mix-duo-nowosc-km-180-km-80-plug-obrotowy-4-skiby-transport-CID757-IDcMuqW.html#1c79f96279;promoted. Nie znam się zbytnio na pługach dlatego pytam o radę. U mojego dilera on kosztuje 20tyś netto. Ciągał by go nh td5050 95 km na ponad 25ha ziemie lekki sporadycznie trafi się kamień. Myślałem nad 3 skibowym ale są droższe a z tym powinien sobie ciagnik poradzić 

O jaką radę chodzi?

Czy Pronar 82 TSA z podnośnikiem na jeden siłownik ok 3.5 T udźwig podniesie ten pług w 4 korpusach? waży 900kg z KM 80 waga 1.2t nie dawał rady?

Sama waga to mało. Trzeba znać także długość ramy, gdyż im bardziej ciężar oddalony jest od ramion podnośnika tym większej siły trzeba użyć, aby go unieść. Ten konkretny wygląda na krótki - co wskazuje, że powinien sobie poradzić, ale to tylko moje przypuszczenia nie poparte doświadczeniem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się