Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
rolniktar    0

Koledzy mam problem z tym ciągnikiem jak jadę nim powyżej 10km/h to coś jakby wtylnim  moście dzwoni i przeskakuje a na dodatek gdy włącze przedni napęd to  blokuje przednie prawe koło .Pomóżcie :mellow:

lukaslukas    65

podnieś tył i kręć kołem, ściągaj zwolnice, wymieniaj dyfer bądź zwolnice.... w najlepszym wypadku łożysko przy kole.... tyle wywróżyła czarodziejska kula

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marian20
      Witam
      Wie ktoś może gdzie znajduje się sprężarka od amortyzacji kabiny w tym modelu? U mnie nie działa pompowanie automatyczne. Mogę tylko napompować przewodem awaryjnym za kabiną ale po kilku godzinach pracy powietrze ucieka.  Czy jest to ta sama sprężarka co pompuje amortyzację przodu?
      Drugie pytanie to czy można pracować z całkowicie spuszczonym powietrzem? Na logikę...niby tak ( przecież ma poduszki) ale wolę zapytać.

• Przez misiekadam
      m.aliexpress.com/item/32492572436.html
    • Przez macko25
      jak się odczytuje kody na panelu EHR tzn mruga mi dioda dwa razy i przerwa i dwa razy mrugnie i przerwa itd ?
    • Przez DamianK12
      Witam chciał bym się dowiedzieć co oznaczają błędy na ehr 3-8 i na liczniku od prędkości 87 ?
    • Przez mf387
      Witam serdecznie
      Zmagam się z problemem zużytej pompy wtryskowej w MF 8120. Ciagnik ciężko palił na ciepłym a po pewnym czasie zaczynał przygasać na rozgrzanym silniku podczas np zmiany biegu. W tamtym tyg zawiozłem pompe do regeneracji lecz w zakładzie tym powiedzieli mi że głowica jest do wymiany i w hurtowniach do których mają namiary brakuje części do tej pompy. Czy miał ktoś podobny problem? Czy macie jakiś zaufany dobry zakład który regenuruje pompy? A może macie namiary na hurtownie gdzie moge dostać części do takiej pompy. Dziś niestety nie mg podać nr fabrycznych pompy gdyż jutro przywioze ją z zakładu. A może podpowiecie mi jakis inny pomysł na rozwiązanie mojego problemu. Z góry dziekuję za odpowiedzi i poświecony czas.