News
MAti21

Tur z case 1490 do case 844 xl ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
MAti21    3

Witam,

Mam takie pytanie, ponieważ w mojej okolicy facet ma na sprzedaż tura z case 1490, 4 cylindrówka, ja aktualnie mam case 844 xl i przydałby mi sie tur do niego, czy tur wraz z adaptacja z 1490 podszedłby do mojego case,jest ktoś zorientowany czy ewentualnie jest duża bardzo różnica ?

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam
Mateusz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawek21
      Witam czy posiada ktos instrukcje obslugi case 165 2008r 19\6 skrzynia moze wie ktos z kad ja pobrac
    • Przez sunday
      Witam.
      Mam case MX 135 i zastanawia mnie jaka jest różnica między olejem Akcela Nexplore a Akcela Hy-Tran Ultraction. Wiem że różnią się specyfikacją ten pierwszy ma MAT 3525 a ten drugi MAT 3540 i teraz tak który z nich jest do tego modelu(z tego co mi wiadomo to ten drugi jest zalecany). Czy ktoś znający się w temacie może mi to jakoś wytłumaczyć, a może nie ma większej różnicy który zaleję??
      A czy w przypadku gdyby doszło do zmieszania się tych dwóch olei to coś by się stało?
    • Przez janek68
      Przy ruszaniu z miejsca ciągnikiem case maxum 110mx  przy obrotach silnika poniżej 1200 ob/min słychać metaliczne  uderzenie z okolicy skrzyni biegów, natomiast przy ruszaniu powyżej 1200 obr/min jest ok. Czy ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc.
    • Przez karol2306
      Witam
      Wymontowałem tłumik drgań i muszę go wymienić. Czy jest ktoś z forumowiczów kto to już wymieniał i podpowie na jaki wymienił?? Czy oryginał czy zamiennik? Znalazłem zamiennik niby firmy LUK ale spawy na zdjęciu są takie jakieś "słabe". Boje się że nie wytrzymają obciążenia u puszczą podczas pracy..

• Przez mafiastrozyska
      Witam jak w temacie potrzebuje opini na temat nowych ciągników Case Farmall 85A. Jak sie sprawują. Słyszałem że są troche nie udane i nie wiem czy ryzykować  zakup. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.