Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcę kupić nową żmijkę. Jakie firmy polecacie ?

 

Interesuje mnie średnica minimum 140, 8m długości lub więcej, z koszem i wózkiem.

 

Ile szykować kasy ?;p 4 tyś to chyba minimum :P

Opublikowano

W gospodarstwie mamy dwie żmijki 140 po 8m.

1 Pom Augustów-  Ma ponad 20 lat i ciągnie jak szalona.

2 Sobmetal z około 2010 roku i też nie mogę powiedzieć złego słowa- najwyżej na malowaniu trochę za bardzo zaoszczędzili. Obecnie kilka stówek droższa będzie z Pom-u

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Mateusz6160
      Witam mam takie pytanie czy w przyczepach Zasław robili kiedyś podłogę z 3 arkuszy jak na zdjęciu ?


    • Przez Morela15
      Jaką włókę łąkową polecacie?
    • Przez danex
      Witam
       
      Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD
       
      pozdrawiam
    • Przez paweł199413
      Stoję przed wyborem przyczepy jednoosiowej coś w okolicy 4t. Co polecacie. Moze ktoś z was ma coś w miarę na sprzedaż 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v