News
Jakuder

Kupię Wuhlmaus 1733

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Witam
      Jaka jest potrzebna dlugosc tasmociągu aby zaladowac naczepe ok 3.7? Tadmociag bedzie sluzyl do zaladunku ziemniakow. Czy tasma powinna miec zabieraki, jodełke a moze gładka?
    • Przez szymon1999
      Mam do zaoferowania kombajn anna z644. Rok produkcji 1987. Stan wizualny ładny. Wszystko sprawne. Pierwszy właściciel Garażowany cena do uzgodnienia więcej na priv
    • Przez Dawid1156
      Witam, czy posiada ktoś  katalog części lub i instrukcje obsługi do kombajnu holmer klasiker lub tera dos t1? 
    • Przez Rolnikzk
      Witam poszukuję instrukcji obsługi i katalogu części kombajnu wuhlmaus 1633 najlepiej w pdf

• Przez memphis1205
      Witam. Mam plan zakupic taka kopaczke jednorzedowa marki Wirax i dorobic do niej z tylu kosz ktory by zbieral ziemniaki. Po kazdym rzedzie ziemniaki bylyby wysypywane. Ziemia u mnie ciezka, glina. Jak myslicie jest sens kupic ta maszyne?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.