fendt108ls

fendt farmer 108ls

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
fendt108ls    0

witam mam problem z fendt farmer 108ls . ciągnik strasznie ciężko się zbiera gdy np. opuszczę  pług podczas orki to ciągnik niemoże ruszyć. rusza dopiero przy większych obrotach .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rybson5
      Witam wszystkich!
      Drodzy forumowicze potrzebuje pomocy. 
      Podczas wymiany uszczelki pod głowicą okazało się że gniazda płynu w kolektorze są wyżarte i kolektor nie nadaje się do ponownego zamontowania. Może ktoś z Was spotkał się z podobnym przypadkiem i doradzi co w takiej sytucji zrobić? Myślałem o nalaniu wżerwów tigiem ale nie wiadomo co to jest za stop metalu i jak będzie reagować.. Bardzo ciężko znaleźć coś używanego na rynku a cena nowego to 6500 zł... 

• Przez kozak20123
      Witam! 
      Mam taki problem z rewersem (Fendt 311 turbomatik 1996r.) nie chce cofać do tyłu . Gdy naciskam przycisk do tyłu to blokuje sprzęgło. Ale jak go zgaszę i opale z wciśniętym przyciskem do tyłu to wszystko jest w porządku .
      Proszę o pomoc !
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
    • Przez fireseba
      Witam
      Czy wystarczy zaslepic dolot EGR czy tez trzeba zmienic wartosci programowo? 
      Kto ma sama zaslepke bez zmiany programowej, jak dlugo i czy wystepuja jakies niepozadane skutki tego zabiegu?
    • Przez bukat82
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.