News
metek323

problem z orbitrolem w BIZONIE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
metek323    0

witam, problem dotyczy tego ze podczas skręcania bizonem czy to w jedna czy w druga stronę, coś drży jak by w rozdzielaczu aż czuje się to drżenie pod nogami co może być przyczyna proszę o pomoc

Piotrek26    1

Sprawdź o-ringi w orbitrolu, króćce na przewodach i ogólnie go oczyść (ew. ciśnienie zmień), wygląda jakby ciśnienie oleju nie mogło się "przebić" przez orbitrol i drży.

Wiadomość z agroFakt.pl

metek323    0

tez mi się wydaje ze coś chyba brudnego jest bo wcześniej wymieniałem uszczelki i może coś w dławiku siedzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetix
      Witam.

Miarka się przebrała, roczne łożyska siadły na odrzutniku i chcemy założyć taki zestaw. Zadzwoniłem do Pana który to robi i tak naprawdę jest dostępne w parę dni.
      Kosimy tylko zboża, więc obejdzie się bez 3'ciego koła żeby obniżyć prędkości bębna. Tylko jak jest z tymi obrotami bębna w takiej konfiguracji? Bo w tym ustawieniu one będą stałe, bez możliwości korygowania ... ma ktoś taki zestaw? Jak to się sprawdza? Pozdrawiam!

• Przez ceston
      Witam ponownie w bizonie nie pokazuje obrotów bębna. Z tego co wyczytałem to czujnik powinien być po lewej stronie. Widzę tam bizometr o którym ogólnie mało informacji można znaleźć co to za cudo? Czy może on wpływać na to że obrotomierz od bębna nie działa.
    • Przez wiktor27
      witam mam mianowicie problem przy koszeniu leci odgroma syfu najwiecej slomy.
    • Przez Pawel96
      Witam.
      Czy byłaby taka możliwość aby ktoś napisał jak ustawić Bizona na podstawowe zboża tj. pszenica, jęczmień jary, pszenżyto?
      Wiadomo ,że w każdym Bizonie bywa inaczej ale chodzi mi o takie wyjściowe ustawienia obrotów młocarni, wiatru według skali, obu sit według skali i szczeliny przy klepisku wedlug skali.
      Pozdrawiam. 
    • Przez gustaww
      Witam. kto ma pomysł skąd ucieka mi zborze i rzepak od strony kół pasowych od młocarni. Dno zbiornika sprawdzone, wszystko co na wierzchu sprawdziłem i dalej nie mogę znaleźć dziurki. Olał bym to ale rzepak upada na koło pasowe wariatora i w rzepaku często staje młocarnia bo robi się tam olej z rzepaku. Ma ktoś pomysł co sprawdzić?  foto jak to wygląda

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.