zakros

Riverre Casalis rc 112

Polecane posty

zakros    0

Witam serdecznie.

Jestem nowy na tym forum gdyż mój teść kupił prasę jak w tytule z skróconymi pasami i nikt nie wie jakiej długości one są i jak powinny być przełożone,dodam że kupił za grosze.

Będę bardzo wdzięczny jak ktoś z szanownych użytkowników by pomógł rozwiązać problem.

Pozdrawiam.

pawlus224    2087

Są żniwa , malo kto tu zaglada , proponuje przejrzeć galerie z tym modelem i pisać bezpośrednio do użytkowników tego typu .

zakros    0

Witam po.Problem rozwiązany długość pasa to 930 cm.Obecnie pasy są spięte spinkami takimi    polaczenie_na_nity.jpg  Szukam na necie czy można je kupić samemu i czy w warunkach domowych można znitować złączki.Może by to taniej wyniosło.

Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Roman18
      Witam mam problem zakupiłem w tym roku prasę rolującą Carraro. Wczoraj pierwszy raz uruchomiłem ją i przy dobijaniu urwało śruby od walca głownego oraz zadziałało sprzęgło przeciążeniowe. Dodam tez ze prasa współpracuje z zetorem 7211 i nie bylo jakoś szczególnie czuć obciążenia na ciągniku bela tez nie była dobita dobrze stało sie ta jeszcze dwa razy i na końcu zerwało śrubę od sprzęgła przeciążeniowego .prosze o wypowiedź moze ktoś sie spotkał juz z czymś takim
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Kuba84241
      Witam chciałbym się dowiedzieć jaka fabrycznie powinna być długość pasa w prasie Claas variant 280rc, ponieważ mam nierówne pasy i chciałbym żeby wszystkie były takie same. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam pytanie czy zna ktos firme zeuspackaging oferuja siatki do bel.jakies opinie?
    • Przez Elvis1090
      Witam mam zamiar kupić nową prasę do 80tys brutto... myślałem o ursusie z-597 tylko że niema ich za wiele na rynku i ostatnio sytuacja w ursusie kiepsko wygląda więc zaczynam się wahać... może ktoś poleci jakąś fajną prasę w tych pieniądzach dobrze by było jakby miała rotor. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.