Adamello121056

Produkcja Ursus -C- 4011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Panowie Rolnicy mam dylemat. Mianowicie posiadam ciągnik rolniczy Ursus -C- 4011. Oficjalnie model przestał być produkowany w 1970 a na tabliczce z boku silnika pisze że ciągnik zszedł z taśmy produkcyjnej w 1971. Moje pytanie brzmi: Czy ten owy Ursus to model -C- 4011 czy może jakiś inny?

MichaLesyk    2

prawdopodobnie  w 71r był wymieniony silnik . powinieneś miec jeszcze tabliczke w kabinie pod zegarami i tam jest wybite jaki rok produkcji .

Edytowano przez MichaLesyk

seweryn20    798

Miałem 40-kę z 72 roku.  Możliwe że były składane z magazynowych części jeszcze po zakończeniu produkcji to było popularne w tamtych latach. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

michal3603p    47

może tak być :) 40stka mojego wujka jest z 1968, tak ma wybite na tabliczce przy zegarach, a silnik jest z 1971, ale S-4001, czyli od 40chy oryginalny :) zapewne przełożony był kiedyś ;D tak samo niby C-355 produkowane do 1975r, a kolega ma c-355 z 1976r :) i to nie żadną c-355M, tylko zwykłą 55

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez unixkasz
      Sadzarka zaczepiana, 4-rzędowa z formierzem,  która najlepsza: Miedema 42 / Grimme  /  AVR Ceres 450?
      Jakieś doświadczenia / opinie na temat którejkolwiek z wymienionych sadzarek zaczepianych ?

• Przez Tadeusz582
      Chcę się upewnić czy jest to dobrze podpięte ?

• Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
    • Przez Kolek123
      Witam forumowiczów.
      Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
      Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.
    • Przez mati571401
      witam jak na razie jestem początkującym modelarzem i oto parę zdjęć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.