memson3p

ciągnik 80-85km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
memson3p    0

Witam. Szukam ciągnika o mocy 80-85km oczywiście może być 5km w te 5km w te cena najlepiej żeby nie przekroczyła 40tyś i dał rade z agregatem talerzowym 2.5m-2.7m ziemie mam różne od III do VI tu trochę piachu tu margiel. Ciągniki nad którymi się zastanawiałem to mtz 82 i ursus 914 tylko nie wiem jak ze spalaniem może ktoś mierzył spalanie w tych ciągnikach. Z góry dziękuje.

akmaly    281

MF390. Polecam. Z agregatem talerzowym 2,5m Batyra Gepard współpracuje idealnie:)

Informacji o nim poszukaj na forum.

HurtBeskid    0

Ja zaoferuje olej do tego Ciągnika, które zapewne już jest w Pana posiadaniu :)

W przypadku zainteresowania. Zapraszam do kontaktu

www.HurtBeskid.pl +48 502702803

Wiadomość z agroFakt.pl

patryk741    29

oszczedniejszego traktora jak mtz nie ma ;) mam i polecam kumpel ma 914 to chleje i jakoś nie może zrobić tak jak ja mtz tymi samymi maszynami

memson3p    0

A jaki pług do mtz 4x40 da rade czy lepiej 4x35 i jaka szerokość agregatu uprawowego.

Dziś  jadę oglądać mtz 80 za małe pieniądze. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie takiego ruska?

Edytowano przez memson3p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PolskaMoc902
      Jak myślicie w zbiorniku od oleju wspomagania zostało tak z 1,5 litra oleju i mam 5 litry nowego dolać do tego starego czy spuścić stary i zalać nowym ?
    • Przez PolskaMoc902
      Jaki polecacie olej do wspomaganie do ursusa 902?
    • Przez PolskaMoc902
      Mam problem z serwomechanizmem jak kupiłem ursusa 902 rok temu wszystko było ładnie pięknie lecz po roku czasu gdy go odpalam to przez 5 min musi postać abym mógł skręcać jedną ręką a tak to dwiema trzeba się siłować a teraz zaczęło trochę się zacinać nawet na rozgrzanym ciągniku sie przycina jaka może być przyczyna pomóżcie nie mam go od nowości i wszystkiego o nim nie wiem pomocy
    • Przez Nieznany1235
      Jak nazywają się te dwa wałki idą do napedzania linki obrotów. I gdzie mogę je znaleźć proszę o link do sklepu. 

• Przez Bizon_Ursus
      Witam. Koledzy może mi ktos podesłać zdjęcia jak ma podłączony wskaźnik paliwa jaki kolor kabla pod wskaźnik podłączyć. później zdiagnozuje czy pływak działa czy nie w zbiorniku z tego co widziałem są podłączone kable . Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.