Zaloguj się, aby obserwować  
adrianurban

John deere 545

Polecane posty

adrianurban    1

Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać na na jakim polu powinny być wskaźniki rownomiernosci dobicia balotw przy pustej komorze? Na poczatku zielonego pola czy w połowie czy też na pograniczu zielonego i czerwonego? A gdy balot jest gotowy to wskazowki maja byc na czerwonym? Pytam bo właśnie kupiłem john deere 545 i nie wiem jak to jest z tymi wskaznikami a jutro pasuje jechać cos poprubowac. Bardzo proszę o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mustafakali
      Mam kilka problemów z tą prasą po pierwsze to nie chce automatycznie owijać bel dopiero owija jak ruszę prętem który zmienia kierunek ruchu siłownika
      Drugi problem to po założeni siatki jest ona tylko po środku beli a po krańcach już nie
      I ostatni problem nie ucina siatki chociaż noż jest bardzo ostry
    • Przez kamrusjd2
      witam potrzebuje instrukcje obsługi prasy john deere 592 oraz sterownika BaleTrak mój adres email kamrusjd2@wp.pl pozdrawiam

• Przez mars10
      Witam potrzebuje instrukcji do komputera prasy pasowej john deere 592.
    • Przez tombar123
      Mam problem z prasą JD582. Prasa nie  podaje  siatki, tzn. gdy balot osiągnie zadany wymiar komputer wyrzuca błąd E2 11, aparat do siatki ani drgnie, balot nie jest owijany. Tak samo przy próbie ręcznego włączenia owijania- komputer wyrzuca ten sam błąd i nic się nie dzieje. Ktoś przerabiał ten temat? Z góry dzięki!
    • Przez Użytkownik19
      Witam , zastanawiam się nad kupnem prasy john deere 592 bez rotora , lecz słyszałem , że w niektórych prasach john deere jest problem z rozpoczęciem zwijania beli . Czy jest może ktoś użytkuje taką prasę lub słyszał jakieś opinie ? A może lepszym wyborem będzie vicon 1601 ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj