Skocz do zawartości

Polecane posty

piotrek12    0

Witam wyjechałem dzisiaj rano z przyczepą po ziarno na pole i nagle mi zgasł i nie chce odpalić powymieniałem filtry paliwa odpowietrzałem i nic nadal nie pali co jeszcze można zrobić ????

Wiadomość z agroFakt.pl

Hart    0

odłączyć prąd i załączyć powinieneś usłyszeć czy się przesunął czpień zaworu. ale ja bym nie szukał aż tak daleko leć pokolei po pierwsze jak krecisz rizrusznikiem zobacz czy paliwo na ftryskiwacze idzie jeśli nie sprawdź pompkę paliwa jeśli tez nie pomoże to leć po przewodach paliwowych być może jakiś syf zatkał się w jakimś kolanku lub zwężeniu. Jeśli takie metody zawodzą to zacznij szukać po tych bardziej skomplikowanych rzeczach o ile się znasz. ja się przyznam że zdążyło mi się korzystać z różnych fachowców elektryków
O ile dobrze pamiętam ze by zapalić TDXXXX to trzeba rewers na luz i sprzęgło wcisnąć. zobacz może któryś czujnik

Hart    0

skoro paliwo idzie to i pompka daje i przewody czyste sprawdź czujniki te od blokady zapalenia

piotrek12    0

mam problem z Ładowaczem czołowym Hydramet nie działa 3 sekcja wczoraj się zacinała raz działało raz nie jak się zatrzęsło chwytakiem to sie zamykał lub otwierał a dzisiaj wg nie działa co się mogło stać ??

piotrek12    0

mam takie pytanie czy łatwo się wyjmuje zbiornik paliwa w nh td 5030 bo musze wyczyścić i jak to zrobić ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się