Szukamtraktorka

Mikrociągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Basior    7

Malo pieniedzy.. w tej cenie znajdziesz ciagnik do 15km czyli plug 1skibowy jeszcze radze

Wiadomość z agroFakt.pl

themr92582    36

Zajrzyj na stronę agroland Trzebieszów jedni z największych sprzedawców miniciągników w Polsce mają ponad 100 sztuk na placu do każdego dożucają glebogryzarkę pług też u nich kupisz :)

A ma ktoś może taki miniciągnik? Jakie są najczęstsze usterki? Łatwo zdobyć części?

Pozdrawiam :)

Może wie ktoś, gdzie można kupić miniciągnik bliżej śląska?

Edytowano przez Szukamtraktorka

Basior    7

Posiadam Iseki landhope TU 220, jeszcze żadnego problemu nie mialem. Jest tyle modeli tych traktorkow. Ze nie da sie opisac co w którym bylo robione. są to sprzety nie do zajechania. Ja polecam firme BOSS maja minitraktorki i caly osprzęt. Z Dolnegoslaska

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JD1188
      Witam, jako że zbliżają się opryski kukurydzy postanowiłem rozszerzyć rozstaw w Zetorze 16245 z 180cm na 225 cm. Plan jest taki żeby w rure grubościenną o długości 22,5 cm i średnicy około 40 cm wstawić dwie tarcze z otworami pod szpilki, i tu właśnie mam pytanie do osób które być może coś takiego robiły, jakiej grubości powinna być ścianka w tej rurze 5 mm starczy? 
    • Przez Sadownikx2
      Dlaczego w ciągnikach w skrzyniach mechanicznych reduktor (żółw, człowiek, zająć lub l,m,h) jest niesynchronizowany?
      No tak ciężko było dołożyć synchronizatory?
      Musieli dziady zaoszczędzić.
    • Przez robi57362
      witam od dawna mnie zastanawia czemu w różnych ciągniki mth są naliczanie inaczej . chodzi mi o prędkość np w mf 255 lecą jak szalone a w mtz 82 bardzo wolno jeżdżę na podobnych obrotach więc nie wiem dlaczego są takie rozbieżności . z góry dziękuje za odpowiedź i sugestie .
    • Przez kamil00
      Witam Kolegów chciał bym się dowiedzieć czy są jakieś ograniczenia prawne dotyczące jazdy ciągnikiem z podczepionym ładowaczem czołowym i ewentualnie z jakimś osprzętem . Interesuje mnie czy są jakieś długości lub szerokości maszyny  przez które nie można by  z turem poruszać się po drodze
      z góry dzięki proszę o jakieś informacje pozdrawiam

• Przez rolnikbbr
      Witam
      Przeglądając giełdę traktorpool.pl znalazłem nowy ciągnik z Wielkiej Brytani, JD 6830 premium (http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=872694) w cenie brutto ok.240 tys.zł. W polsce taki sam kosztuje ponad 300tys. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o tej ofercie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.