Skocz do zawartości
claas4

Srodek na Pszenice

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pszenice
claas4    95

Witam :) Mam pytanie czy stosował ktoś z was środek chwastobójczy na pszenice chisel nowy 51 6 wg i jak on się sprawdza ?? I czy byłby lepszy od Huzara activ :)  Z góry dzięki za Odpowiedz :)

przemo932    4

Od huzara to już chyba wszystko jest lepsze.. Ja jechałem u siebie w tym roku cześć huzarem (miotły w pierony i poprawkę robiłem samym sekatorem w pełenj dawce) a drugą część izoherb (izoproturon) 2.5l/ha + sekator 150ml/ha i pole czyste aż miło się patrzy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez KamilMaj
      Witam jeśli jest temat to przekierować ale szukam i nie mogę się doszukać a dokładniej zawaliło nam całe pole tym dzikim rzepakiem (rzepik czy jakoś tak)gdzie nie gdzie nawet ścieżek nie widać i teraz pytanie co z tym zrobić pryskać na samosiewy rzepaku czy jak? Pierwszy raz taka sytacja u nas. Z tego co patrzyłem to właśnie to zaoraliśmy i pewnie puściło nasiona
    • Przez Szary12
      Witam mam pytanie odnośnie oprysków jesiennych na chwasty w pszenicy ozimej wykonujecie je w taką suszę ? 
    • Przez Hardy67
      Posiał ktoś w tym roku odmiane Hondia? Lub ma doświadczenia i chętnie by się podzielił na forum o tej odmianie , interesuje mnie wszystko .
    • Przez Xerkses
      Panowie za głęboko posiałem pszenicę i pszenżyto około 7-8 cm. Czy wałowanie coś da teraz boję się że dobrze nie pokrzewią mi się. Pszenica w galerii siana 11 września.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.