czerwonywozek

prasa ROLUJĄCA JD 570

Polecane posty

Witam wszystkich.

Bardzo proszę o instrkcje obsługi do prasy jak w temacie.
Dopiero co zaczynamy nią pracować a szkoda by zepsuć.

odpowiedzi prosiłbym kierowac na czerwonywozek@wp.pl

z góry dziekuję wszystkim za odpowiedzi i życzę wysokich plonów :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez sylwek90
      Witam mam problem z demontarzem walca dolnego znajdujacego sie bezposrednio za podbierakiem. Zdjalem zebatke i lozysko z tej strony chcialbym go wyjac w celu zmiany drugiego lozyska ale przez ta oske nie udaje mi sie to. Prosze o rade nigdy nie wyjmiwalem walka w prasie moze jest jakis sposob
    • Przez małoroly2018
      prasa john deere 590 nie po otwarciu komory nie wyrzuca balotów, prasa wyposażona w odrzutnik belek, problem polega na tym że po zrobieniu beli i otwarciu klapy belka nie chce wypaść ciasno siedzi w prasie, muszę za każdym razem wyłączać wom bo zanim belka wypadnie to mi rozedrze siatkę jest to trochę uciąrzliwę w pracy. by wyrzucić belę muszę wysiąść i ją wytoczyć lub szybko cofam i ostro na hamulec i wtedy wypada. dałem już mocniejszą sprężynę tą która podnosi odrzutnik po otwarciu komory ale nic to nie dało no może trochę 1 na 10 wypadnie. czy w tych prasach pasy nie powinny trochę podnieść belki po otwarciu komory by podbieracz nie rwał siatki? jak nie wyłącze wom i belka jest w  prasie po otwarciu komory to zerwie siatkę. w czym jest problem, prasę posiadam 1 sezon. podbieracz wąski ze słoneczkami. 
    • Przez Mateusz100
      Panowie ktoś pomoże? Mam problem z prasą johhn deere 580 założylem siatkę nową i wkładam w rolki i wgl wszyytko dobrze i chcę owinąć balota i niby owija i po chwili na komputerze wyskakuje błąd wychodze zobaczyć a tam nóż nie chce obciąć siatki i pomipo że siłownik elektryczny jest zamknięty rolka z siatką się obraca i siatka jest pobierana. dlaczego tak jest ktoś coś ma pomyysł??
    • Przez Mateusz100
      Mam problem z prasą john deere 580 a mianowicie nie chce mi dobić balotów mam na zaworze dokręcone ma maxa i nie dobija mi balotuy są luzne dlaczego tak jest?? Czym to jest spowodowane pomóżcie. Jakaś spręzyna czy  co nie mam pojęcia??

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj