wojcik1989

Pytanie plug rabe 4

Polecane posty

Również posiadam pług Rabe Werk, lecz nie taki. Ale co do firmy to wada są drogie części, lecz są bardzo wytrzymałe.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojcik1989    2

Ten to tylko do pokazania o jaki model mi chodzi :) , ogladałem inny nie odmalowany ale elementy robocze w kiepskim stanie odkladnie i lemiesze ponaspawywane. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin1975_11
      Witam
      Ma ktoś może jakieś dane techniczne takiego pługa ?

poz
      Marcin
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Mam problem z plugiem obrotowym 3+1. Marki niepamietam, ale jakis niemiecki, malo znany producent.
      Ale od poczatku. Plug kupiony od handlarza sprowadzony.
      Po przywiezieniu i zapieciu do ciagnika okazalo sie ze pierwsza skiba ustawiona prosto w koło ciognika. (Trzeba bylo by jezdzic przy bruzdzie, a nie w bruzdzie)
      Przestawilem go by mozna bylo jezdzic w bruzdzie. I w tedy zaczely sie problemy z obrotem. Czasami obracal do polowy i wracal w to samo miejsce. Ze silownik byl ulany, zawiozlem do regeneracji, nowe uszczelniacze i nowe tloczysko. Ale problem z obrotem nieustopil. Pewnego razu urwalo sworzen silownika. Wyciety i wspawan od nowa, i zalozylem nowa kostke. (Pan w sklepie spytal ilo skibowy i grubosc silownika i taki mi sprowadzl) mowil ze ustawiony jest na 150bar. Zalozylem i obrocil do polowy i stanol. Podkrecilem cinienie na kostce i zaczol obracac tak jak powinien. Tylko problem jest taki ze trzeba bardzo uwazac, ze jak konczy obracac to odrazu rozlaczac, bo jak przetrzymam ze 2 sekundy za dlugo to cos urywa. Urwalo mi znowu, raz dolny sworzen silownika, potem gorny swozen, potem srube od regulacji dokad ma obracac plug. Juz mam dosyc tego pluga. Ale szkoda go wywiez na zlom bo zalozylem nowe lemiesze i nowe odkladnie. Orze bardzo ladnie.
      Co moze byc problemem???
    • Przez luki4516
      https://www.olx.pl/oferta/plug-zagonowy-4-skibowy-ventzki-mtd-vr-350-vx-CID757-IDHvohE.html
      LOKALIZACJA MOŁODIATYCZE POWIAT HRUBIESZOWSKI WOJ. LUBELSKIE

• Przez Pixel0126
      Witam 
      Nie dawno kupiłem opala 90 który ma obrót na jeden wąż. Zauważyłem że ma on zaślepione drugie wyjście. Wykręciłem zaślepkę w środku były dwie sprężynki jedna w drugiej z kulką. Przykręciłem wąż zostawiając te sprężynki ale pług nie obraca się. z ciekawości wyjąłem te sprężynki ale pług nadal ani drgnie. Wytłumaczy mi ktoś może co może być nie tak?

• Przez Aroo22
      Mam pług Huard qr65t i cieknie siłownik obrotu. Ktoś może wymieniał uszczelniacze ? Nie bardzo mam pomysł jak rozebrać siłownik, nie widać tam żadnego zabezpieczenia. Zdjęcie poglądowe pługa.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj