Skocz do zawartości
David-Zetor

Siewnik Amazone d7 + T 25

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

David-Zetor    0

Czy t 25 da se radę z siewnikiem Amazone D7 2,5 m?

Ile on będzie ważył pusty?

Jakie są w ogóle opinie tego siewnika,warto kupywać

obecnie mam konny 1,8m (bodajże) i czas przyszedł

wymienić na coś lepszego. :)

slawek99    2

Ja mam D7 typ 20 / 2m/ Super do T25.

Siałem również D7 - 2,5 metrowym, też dawał radę.

Teraz jeszcze do niego będę budował mały agregat uprawowo-siewny z hydropakiem. 

Wiadomość z agroFakt.pl

kali828    15

t 25 I amazone d7 2.5 zasypany do pełna śmiało podniesie przynajmniej ja tak robię
ile waży nie wiem

David-Zetor    0

Ok o to mi chodziło. Jak się spisuję u ciebie t 25?Znosi go na boki przy sianiu?

Edytowano przez David-Zetor

mani51    57

Ja raz tylko zapiąłem amazone D7 do Władka i nie wiem jak można tym zestawem siać. Jak ustawiłem łącznik tak żeby skrzynia nie wadziła o błotniki czy lampy to redlice były może z 5cm od ziemi, o zagarniaczach nie wspomnę. 

Strasznie blisko ciągników te amazonki idą. W rozsiewaczu też musiałem dolne sworznie przerobić żeby Władek unosił go na odpowiednią wysokość i żeby był chociaż w poziomie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...