ArturDomaski

J.D.olej w skrzyni

Polecane posty

Witam 
Panowie pytanie do posiadaczy jd.5720,
Czy ktoś zmieniał olej w skrzyni samodzielnie.
Pytanie banalne ale dlaczego pytam. W książce od w.w.jd.jest że do skrzyni mieści się 51 litrów ja po spuszczeniu oleju mam tylko 34l (olej był w normie zaznaczam) skąd ta różnica?lol

Wiadomość z agroFakt.pl

ziutek92    3

a przestawiłeś go w trakcie spuszczania oleju na luz? nie możne buc na biegu lub na parkingu

Ziomal 20084 Pytanie mam, czy i jak da się ustawić sygnał dźwiękowy który inf.o tym że już czas wymiany oleju w skrzyni, silniku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PGRdobrawola
      Witam. Przymierzam się do wymiany opon przednich w swoim John Deere. Oryginalnie są na nim 540/65/28. Znalazłem w fajnym stanie używane opony 600/60/28. Jak myślicie czy ten rozmiar będzie pasował na felgę? Nie będzie problemu ze zgrywaniem się napędów i czy zmieszczą się w ramę przy maksymalnym skręcie? Czy lepiej sobie odpuścić temat i szukać 540 na 65?
    • Przez CaseBizon
      Na jaką wartość ustawić zbieżność w John Deere 6620 SE ? 0,0?
    • Przez Michał5678
      Witam. Mam problem  z John deere 5720 nie działają światła. Bezpieczniki  nie są spalone te w kabinie jak i te pod maską. Myślę że to pokrętło od świateł jest winne , ale niedawno było wymieniane. Macie jakieś pomysły co mogło się stać i jak to naprawić? Pozdrawiam. 
    • Przez Michał5678
      Witam. Czy możecie mi napisać kolejność kolorów kabli w przełączniku świateł w john deere 5720.Ewentualnie mile widziane zdjęcie. Przy wyjmowaniu przełącznika wysuneły mi się kable z kostki i nie wiem jaka jest ich kolejność. Pozdrawiam. 
    • Przez slawek261993
      witam. nie znalazłem podobnego tematu więc piszę nowy. A więc mianowicie taka sprawa że jak podnoszę jakieś narzędzie to podnosi równo lewa i prawa strona do pewnego momentu później na kilka cm jest widać jak prawa strona zwalnia podnoszenie a lewa nadal podnosi i po podniesieniu do końca prawa tak już zostaje delikatnie niżej. nie jest to widoczne po podniesieniu maszyny bo to nie jest duża różnica ale patrząc na ramiona podczas podnoszenia widać to co opisałem. czy to jakaś usterka mechaniczna czy może coś się przytkało jakieś filtry wymienić czy coś? proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj