ursus-moc

Massey ferguson 31

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
ursus-moc    37

Mam kombajn mf 31 stary taki maly heder 180cm i jedna strona przygniata mi ziarno i go nie wykosze co zrobiczeby tego ziarna nieprzyjezdzał

Edytowano przez ursus-moc

wojtal24    371

ale o co ci chodzi kosa nie tnie czy co bo z Twojego tematu nic nie można wywnioskowa opisz to bardziej dokladnie

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

DanielB    19

mam ten sam model. chodzi o to że heder jest przesunięty na prawo a lewe koło wystaje poza kosę ok 10cm
o to ci chodzi ?

Renault85-15TX    182

Musisz odwrócić się kombajnem po pierwszym przejeździe w koło tak żeby ta lewa strona już do końca kosiła po wykoszonym i wtedy nie będzie już przegniatać. 

Vixa balet :D

wojtal24    371

dokładnie tak jak mówi p rzedmowca wszystko zzazależy od odpowiedniej jazdy w odpowiednim kierunku

ZETOR TEAM

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kolepki1
      Witam. Mam Massey Fergusona 6255 z 2001r i dzisiaj chcąc nim wyjechać z garażu nie da się ruszyć bo nie wskakuje bieg na panelu wyskakuje takie coś (zdjęcie w linku) https://zapodaj.net/400743c0f6123.jpg.html 
      Ktoś wie coto może być? Elektronika? 
      Z góry dzięki
    • Przez stogi
      witam 
      mam problem z mf 699 a dokładnie z podnośnikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej różnicy 
      podobno da sie mu zwiększyć ciśnienie w układzie tylko jak?? próbował ktoś ?
      przy podpięciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na małych obrotach 
    • Przez lorak91
      Witam potrzebuje opinii na temat kombajnu zbożowego Massey Ferguson 29 1989r. 
      jak jest z awaryjnością tego kombajnu i dostępem do części.
      polecacie zakup tej maszyny czy raczej nie???
      z góry dziekuje za rady

• Przez kamillo123
      Witam,
      Czy ktoś z Was posiada informację jak podpiąć linkę obrotów młocarni w kombajnie Massey Ferguson 507, ponieważ mam zerwaną. Pytam się ponieważ zakupiłem ten kombajn a nie wiem, jak należy ją podpiąć od strony młocarni, nie od obrotomierza. Drugie pytanie to odpowietrzenie lewego hamulca, jak go odpowietrzyć, z prawym nie miałem problemu natomiast z lewym mam.
    • Przez Julo03108
      Poszukuje opinii na temat MF 34, jak z wydajnością, częściami, omłotem i awaryjnością, Jakie są ich słabe punkty, a jakie są ich mocne strony ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.