PEREZ360

Podnośnik john deere 6610

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PEREZ360    0

Witam mam taki problem w John deere 6610 1998r, po wymianie grzebienia  z czujnikiem od wysokosci ramion (były ułamane zęby) nie chce mi opuszczać siłowników na sam dól zostaje tak ze 2cm siłownika a jak dam max do góry to pompa sie nie wyłącza i strasznie wyje,Co z tym dalej zrobić jak to wyregulować.

Pozdrawiam,

podlach93    6

Nowy potencjometr wysokości działa w innym zakresie, musiałbyś ręcznie skalibrować albo sam potencjometr zamocować na fasolkach i w odpowiednią stronę o parę stopni przekręcić

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kryston
      Witam. Wie ktoś może jak sprawdzić historie kodów błędów w 7530? Wcześniej pojawił się jakiś błąd ECU, po ponownym odpaleniu znikł. Chciałbym go odczytać i sprawdzić. 
    • Przez vegeta23
      Witam.
      Jestem nowym posiadaczem John Deere 6330 Premium ze skrzynią AutoQuad. Jest to mój pierwszy JD.
      Piszę z zapytaniem o to czym powinienem zająć się po zakupie. Ciągnik jest z 2009r i ma 6000mth.

Oleje i filtry to wiadomo. Z tego co znalazłem na forum do wymiany mam
      Filtry:
      1. Filtr oleju
      2. Filtr hydrauliczny
      3. Filtr hydrauliczny skrzyni biegów
      4. Filtr paliwa wstępny
      5. Filtr paliwa
      6. Filtr powietrza główny
      7. Filtr powietrza bezpiecznik
      8. Filtr kabinowy x2
      Oleje:
      1. Olej silnikowy
      2. Olej hydrauliczny.
      3. Olej w skrzyni biegów
      4. Olej w zwolnicach
      5. Olej w mostach.

Czy zgadzacie się z tymi pozycjami?
      Tutaj też moje pytania
      1. Czy olej w TLS się wymienia?
      2. Czy olej w skrzyni biegów i hydraulice jest ten sam i wlewany jednym wlewem czy są oddzielnie?
      3. Jakie oleje zastosować do danych podzespołów:
      - silnik
      - hydraulika
      - skrzynia biegów
      - zwolnice
      - mosty
      - TLS?
      4. Czy w grę wchodzą jedynie oryginalne oleje JD czy może możemy stosować zamienniki lub oleje innych producentów.
      5. To samo pytanie do filtrów. Czy zamienniki są wystarczające? Znalazłem na forum tę rozpiskę:

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc i proszę o wyrozumiałość. Jestem świeży w temacie JD i chciałbym zadbać o nowy nabytek jak najlepiej lecz może z zachowaniem rozsądnych kwot za części zamienne bo wiadomo że jak czasami sypną cenami z serwisu to aż się włos na głowie staję dęba.
      Pozdrawiam.
    • Przez Kredens1337
      Ma ktoś jakieś namiary na mechanika działającego na podkarpaciu?
      John Deere 6330 miga kontrolka świec żarowych i jest sygnał dżwiękowy. Czasami nie dzaiła rewers, jedynie w pozycji jazdy (przad albo tyl) miga N
    • Przez vegeta23
      Witam. Poszukuje namairu na jakiegos, najlepiej srawdzonego i doswiadczonego, mechanika do John Deere 6330P z lodzkiego.  Jestem z okolic Tomaszowa Maz. 
      Wyskakuje mi blad EPC 523677.02 i ciagnik rozlacza jazdę. 
    • Przez tomasz30121
      Witam. Mam problem z John Deere 6*30. Mianowicie chodzi o to że po przekroczeniu 1600 obr i do 1760 obr występują dziwne drgania. Jest to odczuwalne podczas pracy w polu a w transporcie nie. Miał ktoś może podobny problem lub wie co może dolegać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.