Polecane posty

dysia    0

Witam :)

jestem studentką ostatniego roku zootechniki. Studia kończę w lipcu a pracę magisterską planuję obronić we wrześniu.

Studiowałam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na studiach inżynierskich wybrałam specjalność Hodowla Zwierząt, a na magisterskich Żywienie i Dietetyka Zwierząt.

Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami, m.in praca w Niemczech na fermie bydła mlecznego.

Jako że jestem z małopolski, to ze znalezieniem pracy w zawodzie jest dosyć ciężko, stąd też moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał może o pracy dla zootechnika bądź doradcy żywieniowego na terenie małopolski? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fernie476
      .
    • Przez Pompad2
      Witam, co może być przyczyną nierównego pracowania silnika w Lamborghini Racing 165? Pompki co są na listwie były w regeneracji i zostały doprowadzone do porządku. Wtryski naprawione, chodzi o to że nie pracują one równo jedna działa mocniej a druga słabiej. Reguluje to się podkładkami pod pompki? Dodam że po naprawie pompek ciągnik gaśnie na wolnych obrotach.
    • Przez srubek99334
      Witam szukam pracy w gospodarstwie na okres całego lipca i część sierpnia
      Jestem wyszkolony praktycznie jak i teoretycznie w każdej pracy w gospodrstwie
      Posiadam prawo jazdy kat. B i T oraz własny samochód 
      Region to Zachodnio-pomorskie, pomorskie i górna wielkopolska jeśli było by to niedaleko mojego miejsca zamieszkania nie jest potrzebny nocleg 

• Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Natalia25
      Witam,
      Pomaga ktoś z Was lub z Waszych znajomych w pisaniu prac mgr lub inż??
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.