mati5048

Sipma os 7531 Maja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
sipma
mati5048    0

Witam. Mam pytanie do użytkowników bądź mechaników. Pytanie dotyczy owijarki sipma 7531 Maja, Problem mam taki,że gdy jest moment gdy owijarka robi obrót do wyładunku to spowalnia bardzo wolno, dodanie gazu nic niedaje cisnienie oleju jest dobre pracuje z new holland. Na filmiku widziałem taką samą i niezwalnia wogule. Napewno jest możliwość regulacji . Z góry dziękuje.

jarczes99    0

Zwalnianie ostatniego obrotu nie jest regulowane, inne wersje chyba tego nie mają

Edytowano przez jarczes99

mati5048    0

Jeżeli jest opcja taka że zwalnia to powinna byc regulacja tak? jakis zawor dławiący. na filmiku oglądałem jak ta sama owijarka niezwalnia wogule 

Wiadomość z agroFakt.pl

grzechu13    19

Jest przy zaworze jednokierunkowym kryza dławiąca tylko nie pamiętam przy którym, pod stołem owijarki są dwa. Tylko nie wiem jak ją wyrzucisz czy stół zatrzyma się w dobrej pozycji.

mati5048    0

A to niejest sterowane elektrozaworem?? Przecież kręci normalnie dopiero ostatni obrót się załącza. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez waldek22
      Witam
      Interesuje mnie owijarka szeregowa, czy zna ktoś może te owijarki? Ciekawy jestem opinii i gdzie można taka zamówić? Kto sprowadza takie maszyny np z Kanady ?
      Oto tak jaka mnie interesuje mniej więcej:

• Przez GRWielkopolska
      Witam chcę kupić owijarkę firmy Tosia czy ktoś ją poleca wady, zalety czy lepiej inną cena max 4,500 zł Dziękuję za odpowiedź
    • Przez Krystian2152
      Witam.Owijam bele owijarka Pronar i wychodzi mi z rolki foli 750 28bel. Dlaczego tylko tyle???
    • Przez mario_08
      Witam! Czy miał ktoś doczynienia z tym sprzętem? Konkretnie chodzi mi o model 991B. Jest strasznie droga czy warta swojej ceny?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.