Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cien13

Fend 714 Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Vario
cien13    0

Witam

Jestem nabywcą ciągnika Fendt 714 Vario i szukam pomocy odnośnie przerobienia hamulców pneumatycznych.

A mianowicie, obecnie jest instalacja hamulcowa do przyczepy dwu przewodowa i chcę ją przerobić na instalacją jedno przewodową.

Czy jest możliwość podłączenia się od istniejącej instalacji (rozdzielacza) czy wiąże się to jednak wymianą rozdzielacza na inny?

Proszę o pomożenie mi w tej kwestii i jednocześnie z góry dziękuje.

cien13@wp.pl

brzozak2    236

mozesz podlaczyc jeden przewod i bedzie dzialal :) nic nie trzeba przerabiac

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

cien13    0

Właśnie próbowałem i nic nie wychodzi odnośnie podłączenia jednego przewodu z przyczepy do układu dwu przewodowego.

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236

nie wiem ja podlaczam w MF, CLAASie i wszystko dziala poprawnie, z reszta inaczej byc nie moze.

napewno w fendtcie jest tak samo, chyba ze sprezarka nie trybi

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

cien13    0

OK dzięki. Niemam pojęcia jakie jest rozwiązanie w Class'ie ale mam rozwiązanie do fendta. Trzeba dokupić dodatkowy zawór hamulca i go zamontować dodatkowo. Trochę pogrzebałem po niemieckich stronach i znalazłem dwa schematy" do układów dwu przewodowych i dodatkowo do jedno przewodowych. Ale z góry dziękuję za szczere chęci.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wysos
      kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać
    • Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 
    • Przez Famer21
      Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.
    • Przez alfa
      Jeśli tak jaki koszt i czas naprawy oraz jak się objawila awaria i na ilu motogodzinach
    • Przez Ktosxxx123
      Witam za siedzeniem znalazlem taki kabelek jak na zdjęciu jest on od siedzenia i jest ewidentnie urwany bądz tez odlaczony jesli ktos wie gdzie jego miejsce z gory dzieki za pomoc a druga sprawa cały czas mi mrygaja strzalki kierunku jazdy nie pokazuje zadnego błędu