Skocz do zawartości
News
jarecek92

siłownik hydrauliczny do składania kosiarki wymiary

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarecek92    2

Jak w temacie chce przerobić polską kosiarke 1,85 na składaną, interesują mnie orientacyjne wymiary tych co były orginalnie montowane.

Jedynie po zdjeciach co mogę stwierdzić to 50-60mm fi cylindra skok ok 30 cm i grubosc lagi z 25 mm. 

Jak ktoś ma hydro składanie proszę o wymiary, gdyż nie chce za malego albo przewymiarowanego siłownika kupowac, pozdrawiam...

seweryn20    796

Określić na jakiej wysokości chcesz zamontować sworzeń na trójkącie i sznurkiem wymierzysz skok siłownika.  

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jarecek92    2

Na wiosnę będę robił przeróbkę ze zwykłej kosiarki 1,85 na hydraulicznie składaną. Siłownik to połowa sukcesu trzeba wywalić kilka rzeczy <mechanizm poziomowania> i przerobić by to miało sens....  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomas318
      witam kupie czesci kosiarki rotacyjnej ztr 165
    • Przez Rolnik551
      Witam da radę kosić kosiarką lely splendimo 280 na obrotach 1000 na min? Mam pronara a w tym często taśmy od womu się ślizgają i kosiarka staje przy 540 
    • Przez buszek
      Witam , Panowie zamierzam zakupić  kosiarkę rotacyjną  1,35 TAD_LEN
       https://www.olx.pl/oferta/nowa-kosiarka-rotacyjna-gwarancja-transport-cala-polska-CID757-IDtSd6n.html#6ab6e67e28  
      Jakieś  opinie? Kupował ktoś  od nich ? 

U tych zamówiłem niestety chyba odrzucę  zamówienie ponad 3 tygodnie oczekuję  zwlekają  ciągle a to kierowcy nie ma a to święto 
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-bebnowa-1-35-bebnowe-4-noze-transport-kraj-nowa-CID757-IDuv0U5.html#6ab6e67e28 

z góry dziękuję za odpowiedz 

• Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.