Skocz do zawartości
Zenus

Prasoowijarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
moszczo    0

Mchale fusion 3 to cena rzędu 240tys netto. Oczywiście mowa o walcówce. Na pasówkę trzeba wydać ok 290tys netto. Z tego co wiem to ceny katalogowe. Może ktoś posiada Prasoowijarke Kverneland i się wypowie na jej temat?

Adrian_K_90    59

Bardziej bym się zapytał jak z wygodą przy takich maszynach? Bo widzę jak sąsiad tym owija, a potem się cacka z tymi belami, aby nienaruszone zwieść do podwórka. Do tego zawsze mu się coś rozerwie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

moszczo    0

Wygodą jest zaoszczędzony czas. Np pierwszy pokos traw robisz w 2-3 dni a nie 2 tygodnie. A wiadomo że trawa nie poczeka na pniu.

corrado    255

Wygoda jest i to ( przynajmniej w moim mniemaniu ) ogromna. Gdy przesiadałem się ze zwykłej prasy na praso-owijarkę odczułem sporo szybszy zbiór do tego zbierając przed deszczem zawsze do ostatniej beli masz owiniętą. Podczas gdy przy samej prasie potrzeba więcej ludzi aby uzyskać ten efekt bo przecież wiadomo że podczas deszczu nie owiniesz.    

• Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

moszczo    0

Dokładnie tak. Zgadzam się z przedmówcą. Corrado, możesz powiedzieć coś więcej na temat swojej owijarki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????