Skocz do zawartości
polskirolnik25

Jaki tur do JD

Polecane posty

extrabyk    1420

Model 2130 to ciągnik końca lat 70-tych...więc raczej nie kupisz do niego oryginalnego "tura" i musisz szukać po handlarzach, którzy czasem oferują ładowacze zdjęte z ciągników bo ktoś kupił bez ładowacza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ProMmm
      Witam mam problem ponieważ strasznie grzeje mi się ciągnik john deere 2140 bez napędu na kwadratowej kabinie. Wymienilem pompę wody oraz chłodnice na nową, uszczelka pod głowicą też jest nowa, a ciągnik jak się grzal tak się grzeje dalej. Proszę o pomoc bo już nie wiem co mogę jeszcze zrobic.

• Przez farmerxx97
      Witam tak jak w temacie poszukuje instrukcji napraw do ciągnika john deere 6920. pozdrawiam
    • Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez michal022
      Hej. Zakupiłem ostatnio John deere 6230. Robiłem ostatnio 4 ha agregatem i po pracy okazuje się że nie działaja przyciski boczne podnośnika. Suwakiem da sie podnosić i opuszczać ale boczne przyciski za nic nie chca działać. Proszę o pomoc
    • Przez nitro5R
      Witam.
          Miałem problem z światłami i elektryk mi grzebał w bezpiecznikach i po jego wizycie bezpieczniki i przekaźniki zostały pomieszane a światła nie zrobione.
      Pojawiły się więc następujące kwestie.
      -Wyświetla się żółty wykrzyknik na wyświetlaczu po odpaleniu.
      Czy jest ktoś w stanie wysłać zdjęcie jak i które bezpieczniki mają być powtykane tak aby było tak jak w oryginale.
      I kolejne pytanko.Jak sprawdzić jaki błąd wyskakuje przez ten wykrzyknik.Dodam że pojawił się on dopiero po tym elektryku więc raczej jest wszystko dobrze ale z tymi przekaźnikami/bezpiecznikami jest coś pomieszane i dlatego musi wywalać błąd.

////Edit   Teraz dopiero po "naprawie elektryka"  się miałem możliwość przejechać i zauważyłem że ciągnik szarpie i nie działają "półbiegi" oraz sprzęgło w lewarku zmiany biegów.