polskirolnik25

Jaki tur do JD

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c 360 3p
extrabyk    3520

Model 2130 to ciągnik końca lat 70-tych...więc raczej nie kupisz do niego oryginalnego "tura" i musisz szukać po handlarzach, którzy czasem oferują ładowacze zdjęte z ciągników bo ktoś kupił bez ładowacza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wewe2508
      Witam! Koledzy potrzebuje pomocy a mianowicie w moim John Deere 7810 z krzynią biegów Power Quad zablokował się wsteczny tzn rewers jest na luzie nie można go załączyć ani przód ani tył ciągnik non stop jedzie tylko do tyłu po zgaszeniu nie odpala z kluczyka tylko na zwarcie. po jakichś tam kombinacjach raz wyłączył się wsteczny i ciągnik działał normalnie do momentu ponownego załączenia rewersu do tyłu ponownie się zablokował na wstecznym.
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
    • Przez maly_mani2
      Witam,
      Jestem nowy na Forum dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie.
      Niedawno moja przygoda rozpoczeła się z John Deerem 6920S, lecz w dniu dzisiejszym wyskoczył mi błąd na wyświetlaczu ,,alternator error" coś w tym rodzaju  i błąd nr BIF 000167.16 czyli Wysokie napięcie na D+ (silnik uruchomiony). Koledzy niestety za nic w świecie  nie wiem co to znaczy i co może być przyczyną. Czyżby regulator napięcia??? 
      Dodam jeszcze co ciekawe że problem jak zauważyłem pojawia się jak jade na wyższych obrotach silnika oraz podczas postoju jak pozapalam wszytkie reflektory, na wolnych obrotach silnika na postoju i przy wyłączonym oświetleniu problemu brak. 
      Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?? Był bym bardzo wdzięczny.
    • Przez tomiis
      witam mam takie pytanie jak wymienic  krzyzak który laczy skrzynie z silnikiem bo mam tam duzy luz dodam ze ten luz jest z dwoch stron od strony silnika i od strony skrzyni czy trzeba obalac kabine ciagnik to john deere 6400 .nie widac srub od strony tlumnika drgan skretnych
    • Przez stanrol
      Panowie ile w tym modelu jest terminatorów? Po przekreceniu kluczyka komputer pokazuje bledy z problemem lacznosci ukladow PTI, ICU, CAB, SCU,SFA, CCU, HCU, ECU. Dwa terminatory znalazlem, jeden pod deska z prawej strony w kabinie, drugi z tylu przy lewym kole. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.