Skocz do zawartości
KrystianCzekaj

Opryskiwacz Termit 417

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam kolegów,
Mam opryskiwacz termit 417 z uszkodzona pokrywa. Uszkodzona jest ta cała pokrywa z sitem, a nie ta czarna od wlewu. Prawie jest cała pokruszona. Macie jakies sklep gdzie można coś takiego zamówić? albo używany? bądź czym to zastąpić?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam posiadam opryskiwacz Pilmet 400l 12m.Wszystki z nim było w porządku.Ostatnio po podłączeniu i pojechaniu na pole prawie wcale nie było ciśnienia(była niecała jedna kreska,więc tak trzeba było pryskać,mimo że zawór od ciśnienia był wkręcony na max!)
      Po wymianie membrany,przepon bocznych,zaworków jest cały czas ten sam problem.Po podłączeniu węża ssawnego od pompy do wiadra zamiast do zbiornika opryskiwacza ciecz jest pobierana bardzo wolno.Pompa P120
      Nie wiem w czym jest problem.Mam nadzieję że mi pomożecie bardzo dziękuje za każdą pomoc
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Czy ktoś przerabiał belkę taka jak na zdjęciu do poziomowania siłownikiem?
      Opryskiwacz Biardzki 400 l ,12 m lanca.
      Belka jak widać niestety na sztywno w tej chwili. 

• Przez MarcinZaspa
      Witam! Ktoś z forumowiczów użytkuje ten opryskiwacz?
      Jak się sprawuje, jakieś uwagi?
    • Przez abs100
      Witam mógł by mi ktoś pomóc w ustawieniu komputera bo nie ma cisnienia i jest rozregulowany? opryskiwacz to berthoud a komputer d.p tronic. Jest małe ciśnienie, i ogólnie ustawić dawkę itd. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez AgroKrakus
      Witam, stoję przed zakupem nowego opryskiwacz w grę wchodzi horsch Leeb AX 3800l i Agrio Napa 3800l
      Leeb 4ax
      systemekoproficlean, dyszel kierujący, Błotnik oświetlenie, opony 480/80-42, belka 24m 7 sekcji, boom control eko, dysze, termina 800, joystick, hamulce, gps, licencje TC TL SC, napełnianie zewnętrzne, waż z myjka, oswietlenie NL, wskaznik napełnienia, homologacja
      Roznica pomiędzy Agrio: Napa ma 12 sekcji, amortyzowana oś, brak dysza skretnego, tank control na zewnątrz opryskiwacza w horsch pokazuje na monitorze, możliwość redukcji belki na 18m przy węższych polach
      Ceny opryskiwacz mocno zbliżone ok 230tys netto gdyby dobrać skrętna os(5tys euro) do Agrio to wyszło by sporo drożej, co myślicie jaki wybrać? Chyba za jakieś inne propozycje 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.