Skocz do zawartości
Nismo

Bydło z zagranicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bydło
Nismo    7

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie dokumenty powinien mieć byczek około 80kg przywieziony z Austrii by go zarejestrować w naszym kraju. Nigdy nie kupowałem bydła z zagranicy dlatego pytam by nie było problemów z arimr

Ceva    0

Witam,

Byczek z zagranicy jest zarejestrowany na importera (na sprowadzającego), po nabyciu przez ciebie dostajesz paszport na danego byczka i wpisujesz na nim nr gospodarstwa do jakiego przybywa i podpisujesz się, od tej pory jesteś jego właścicielem.

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jazda
      witam ma takie pytanie czy opłaca się kupować byczki od takich firm:http://allegro.pl/ci...2076112972.html i czy są takie firmy w województwie Mazowieckim lub Lubelskim??
    • Przez Wilkowski
      Dzień dobry, czy ktoś hoduje byki tak że je kontraktuje z jakąś firmą? Kiedy płaci się za cielaki, czy trzeba we własnym zakresie kupić pasze, jakich zysków ze sztuki można się spodziewać, czy to się w ogóle opłaca?
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez Wojtas777
      Witam mam problem przywiozlem dwa byczki trzytygodniowe caly czas byly przy krowie przez te trzy tygodnie przywiozlem w sobote a dzis poniedzialek i niechca wogule pic mleka ani palca nic kompletnie becza a nie chca pic uciekaja na hama tez nie papa zamknieta jak u krokodyla i co tu robic jak je nauczyc 
    • Przez kuba18l
      Witam mam pytanie ponieważ mam strzykawkę rewolwerową i moje pytanie czy mogę podawać lekarstwa  w pośladek bydła ?