Skocz do zawartości
Nismo

Bydło z zagranicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bydło
Nismo    7

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie dokumenty powinien mieć byczek około 80kg przywieziony z Austrii by go zarejestrować w naszym kraju. Nigdy nie kupowałem bydła z zagranicy dlatego pytam by nie było problemów z arimr

Ceva    0

Witam,

Byczek z zagranicy jest zarejestrowany na importera (na sprowadzającego), po nabyciu przez ciebie dostajesz paszport na danego byczka i wpisujesz na nim nr gospodarstwa do jakiego przybywa i podpisujesz się, od tej pory jesteś jego właścicielem.

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ALEWYRE16
      Witam posiadam byka 100%lm roczny 350 kg 5 dni temu zobaczyłem że nie wstaje i ma problem z chodzeniem a jak już wstał to cały sie trząsł i układa nogi w pozycji jak by się klad po za tym pije je nos ma wilgotny jednakże chudnie i po dostaniu antybiotyku zaleconego przez weterynarza jest odrobinę lepiej ale nadal chudnie i ledowe chodzi zauważyłem czerwone wybroczyny na rogach byk jest odrobaczony  prowadzimy chów ekstensywny   czy ktoś wie co to jest i jak to leczyć z góry bardzo dziękuję i byk nie może stać prosto i nogi są podkulony
    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was sprzedawał bydła dla Michała Rybaka. Jak z kasą , i ogólnie jakie opinie.
      z góry dzięki za odpowiedzi 
    • Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.

P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez doman57
      Mam 8 jalowek miesnych 100% Limousine Dopiero zaczynam hodowac to bydlo i chyba juz niedlugo maja sie cielic Jak poznac ze krowa juz sie bedzie cielic? U miesnych to jest jakos inaczej? I nie wiem czy odgrodzic na jakis czas cielaca sie krowe od stada???
    • Przez rolnikhghf
      Witam mam zamiar z chodowli trzody prześć na opasy na początek około 10 sztuk lecz nie chce od razu pakować się w koszty i siać kukrydzy chciałem posadzić ziemniaki zasiać burak i jeszcze zrobić jakąś kiszonkę z poplonu czy myślicie ze takie żywienie wystarczy żeby te byki rosły w ciągu dwóch lat chociaż do 600 kg no i wiadomo siano i śruta. 
      Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.