Skocz do zawartości
0maly0

Dach kabina Sokółka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kabina
0maly0    6

Witam. Za "dobrą flachę" stałem się posiadaczem kabiny sokółka do C-360. niestety strasznie zmasakrowana, ucięte z tyłu poprzeczki, brak dolnych osłon, niektórych szyb itp, ale nie o to chodzi, a o dach, bo jest zmasakrowany, nie do odratowania. Nie wie ktoś czy można dostać gdzieś taki dach nowy lub używany? Czy robią gdzieś zamienniki np. z laminatu ?
548359855_middle.jpg

Dodam jeszcze, że kabina jest z 1994r.

Adi96    972

Na portalach internetowych szukaj typu olyx sprzedajemy może ktoś robi dachy do tych Sokółek 

Wiadomość z agroFakt.pl

0maly0    6

Szukałem, ale nic nie mogę znaleźć :( Nie musi być oryginał, ważne żeby jakoś to w miarę wyglądało .

darkrafal    24
Napisano (edytowany)

blacha 100zł gięcie 50zł reszta to robota garażowa więc się nie da się policzyć. i dach jest nowy.

Edytowano przez darkrafal

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
    • Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.
    • Przez internauta
      Witam
      Gdzie w C-4011 jest umieszczony nr nadwozia?
      Czy ciągnik musi posiadać tabliczkę znamionową? (mam już całą prawie nie czytelną)
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
    • Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/