Skocz do zawartości
chrap17

Holmer Terra Dos T3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Holmer
chrap17    0

Potrzebuję instrukcje obsługi do holmera terra Dos t3 jeżeli ktoś by miał proszę dać linka. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomasz041184
      Prosze o pomoc maszyna jak w temacie zostałą zakupiona br. miesiac marzec. Po żniwach została uzyta do uprawy pozniwnej na głebokosc 8-10cm z tak zwanymi skrzydełkami. Niestety po uprawie około 150ha ukazało sie kilka wad. 
      1. skrzydełka nie równo sie scieraja 
      2. dyszel nie jest na srodku maszyny 20mm roznicy
      3. pekniety lub nie dospawany element mocujacy łapy
      Gruber zakupiony został w Składnica Maszyn Rolniczych w Pyrzycach na uruchomienie maszyny przyjechał przedstawiciel handlowy Firma SMR Pyrzyce umywa rece twierdzac ze to nie oni nie sa producentem i nie ponosza odpowiedzialnosci za wady. 
      Jak Wy byscie rozwiazali taki problem??? 

• Przez acprzemu
      Zastanawiam się nad tymi dwoma myjkami:
      http://allegro.pl/mocna-myjka-cisnieniowa-karcher-k7-nowy-model-2017-i6785875479.html
      http://allegro.pl/mosiezna-pompa-myjka-cisnieniowa-stanley-fatmax-30-i6752154000.html

Nie wiem dlaczego ale Stanley za mną przemawia za sprawą silnika indukcyjnego i pompy mosiężnej, oraz samej wadze, jest prawie dwa razy cięższy. Co o tym myślicie?  
    • Przez buchu21
      Witam tak jak w temacie posiadam dmuchawe kongskilde 500 na WOM, według tabel niby przy 10 m elastycznego węża ma wydajność plus minus 30t. Wysokość tłoczenia ok. 7m. 
      A moje pytanie jak zwiększyć wydajność ponieważ nie osiąga nawet połowy tego co podaje tabela. Może źle coś robię. Staram się aby ziarno nie zalegalo w wężu ssącym ale nie mam pewności czy to jest kluczem i głowicy nie mam oryginalnej tylko taka samoróbka. 
      Jest w stanie mi ktoś pomoc doradzić albo się skontaktować bezpośrednio i wytłumaczyć jeżeli to ogarnia. 
    • Przez wojtii
      przymierzam się do kupna silosów na zboże,i dylemat,jakie kupić czy płaskodenne ,czy lejowe , jakiego producenta?
      pojemność około 200ton,myśle ,że 2 x100 lub 4x 50ton,ciekawą oferte ma Bin,zastanawiam się też ,czy nie zbudować magazynu murowanego i kupić szuszarnie podłogową?
      jak magazynujecie zboże?
    • Przez Karol599
      Witam mam pytanie odnośnie czyszczarni do ziarna waham się pomiędzy kilkoma markami i nie wiem na jaką się zdecydować. może jesteście w stanie coś doradzić i za proponować ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.