Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kris148a

Koryto dla opasów.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koryto
kris148a    9

Witam, przerobiłem stary garaż na opasy luzem i nie chce wylewa im ganka paszowego. Tylko chce zrobić koryto z desek, żłób taki zawsze mogę wyniesie i mam z powrotem miejsce a jak wyleje podwyższenie z betonu to już lipa. Pytanie takie jakich wymiarów musiał by ten żłób być żeby pasował przez cały okres opasania. Oczywiście wysokość regulowal. Zrobił bym w kształcie litery u. Szerokość myślę 70 cm wysokość boków 25cm. Co wy na to?

same110    64

Nie rób z desek.Kup rurę PCV 500(zależy jaka.chcesz szerokość koryta) wtop w posadzkę równo z jej poziomem i.gotowe koryto

Wiadomość z agroFakt.pl

kris148a    9

A koryto z desek dobrze by było obić blachą płaską ocynkowana taką jak stosuje się na opierzenia dachu czy to za cienka i nie zdążyłem egzaminu? Bo boję się że z golych desek mogą z czasem wychodzić zadry i zwierzęta mogą się kaleczyc.

malorolny121    25

W stodole zamierzam zrobić stół paszowy z płyty drogowej. Taka 300 dł i 120 szer z przodu zamocuje gruba deske od strony byków i tak 3 płyty na szerokość stodoły a postawie je na pustakach betonowych wysokosć ok 30 cm plus płyta 10 cm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować