matik123

Sipma maja 7535

Polecane posty

matik123    71

witam, posiada ktoś owijarkę sipmę maję 7535? chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie o tej owijarce 

Maniek2    0

Przyłączam się do pytania poprzednika. Poleci ktoś tą owijarkę?
Jak się spisuje z większymi balotami o średnicy 130cm?
Czy nie ma problemu z wrzuceniem belki jeśli jest siatka już trochę uszkodzona na beli?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arturo1610
      Witam.
      W środę kupiłem owijarke sipma tekla oz 7500 i po przyjeździe do domu chciałem włożyć rolkę z folia, gdy to zrobiłem okazało sie ze nawet po skręceniu tego zabezpieczenia na max rolka z folia lata luzno w tych uchwytach ;/ dodam ze to rolka 750 i wszystko w owijarce ustawione pod nią ;/ moim zdaniem rolka powinna byc dociągnięa tym zabezpieczeniem a nie luzno lata ;/ czy ktoś ma może taka owijarke i jest w stanie pomoć i powiedziec jak to ma byc i jak jest u niego? 
    • Przez debrzyna
      Jak w tym wynalazku ustawić żeby liczyło do 36 a nie do 25

https://agromet-monki.pl/pasujace-do-sipma/6056-160010600-licznik-lo-24-lo-programator-sipma-owija.html

• Przez radek1996
      Witam poszukuje użytkowników tej owijarki z 2008 roku. Chcialem sie dowiedziec ile zebow maja kola zebate bo u mnie na bebnach maja 40 a napedowe do 750 folii 20 a 500 13 srednica walka 30mm. W metalfachu mowią mi ze nigdy owijarki nie wychodzily z takimi kolami, że ktos przerabial ta owijarke. A orginalnie powinny miec bebny 44 zeby naped 750 folia 16 500 folia 11 walek 25mm srednica 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
    • Przez asus921
      Witam
      Zakupilem Tosie Strumyk i mam pytanie. Na jakiej zebatce powinien byc lancuch przy foli 750 ? Na duzej czy na malej.
      Bo instrukcja do tego ustrojstwa jest niejansa. Jest wyraznie napisane, ze owijarka fabrycznie jest przystosowana do 500mm i zeby wstawic folie 750 trzeba miedzy innymi dolozyc kawalek lancucha na walec z-21. Lancuchy do dosztukawania sa w komplecie. Tylko, ze duza zebatka ma ponad 30 zebow, wiec to nie jest z-21.  A jezeli piszac z-21 mieli na mysli jednak mala zebatke to tam przeciez juz lancuch na niej jest. 
      Znajomy ma podobna owijarke i owija na malej zebatce, bo to logiczne, ze wtedy belka kreci sie szybciej, wiec odpowiednio do 750, a na duzej sie bedzie krecic wolniej odpowiednio do folii 500. Ale instrukcja sugeruje co innego, bo raz, ze te lancuchy do dosztukowania mam (to gdzie mam je niby dosztukowac jak na malej zebatce lancuch wlasnie jest zapiety na wymiar), a dwa, ze liczba zebow na duzej zebatce sie niezgadza z ich "z-21", ale jak dosztukuje kawalek lancucha to dlugosc lancucha bedzie jednak pasowac na duza zebatke. Sam juz zglupialem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.