News
cuma112

Pomocy problem z rozsiewaczem kos

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cuma112    0

Witam mam problem z kodem mianowicie rozkręcił em przekładnie kątowim by wymienić tryby i dalej nie działa chodzi o to że jest straszny opur podczas kręcenia i coś blokuje ale nie mam pojęcia co jest a i jeszcze jak by mi ktoś powiedział jaka podkładka dystansowa musi być

Vhalior2    39

No może właśnie wszystko jest zbyt mocno spsowane.... musisz kombinować kilka podkładek różnych grubości i próbować

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.

• Przez AgroMajsterTeam
      witam który lepszy do siania wapna?
    • Przez padelec
      Chcę kupić rozsiewacz nowy polski Promar 600 l i zastaniawiam się czy będzie on chodził i sypał nawóz równo? Wiadomo cena jest dość niska i trochę odstrasza, jednakże dealer ma tylko takie i miałbym go w cenie innego sprzętu. Jak myślicie brać go? :wacko:
    • Przez AgroDamian7211
      Witam. Tak ja kw tytule potrzebuję tabelę wysiewu do Diadem FS 60.
    • Przez tomeq
      Witam! Mam pytanie. Czy takim rozsiewaczem rozsieje nawóz na 12m? (zdjęcie poglądowe)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.