Skocz do zawartości
MateuszRafaRachaski

JD 3050 problem z odpalaniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam kolegów ostatnio zmagam się z problemem w moim JD 3050 otóż zazwyczaj przy przekręceniu startera silnika słychać jedynie charakterystyczny dźwięk takie "piknięcie" i cisza Sprawdzałem i ciągnik zapala na ostro. Bezpieczniki też były sprawdzone. Ciągnik posiada także zabezpieczenie dzięki któremu start silnika jest możliwy tylko na luzie. Czy ktoś może miał podobny problem ? dodam że rok produkcji ciągnika to 1993, z góry dziękuję za sugestie i podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaco512
      zamierzam kupić coś z JD od 2140 do 3350. jakie macie opinie o tych modelach? na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan tecniczny)? jakie usterki występują najczęściej?
    • Przez kamilagro
      Otóż Panowie mam problem.Nieraz zdarza sie ,że gdy przekrece zapłon to nie świecą się dwie kontrolki w lewym górnym rogu(ładowanie oraz ciśnienie oleju w silniku) co za tym idzie nie będzie działał EHR oraz obrotomierz.Gdy tak sie zrobi i lekko stukne ręką w kokpit pod kierownicą kontrolki nieraz po chwili zapalają sie.Dodam ze bezpieczniki sprawne ,alternator także.Prosze Was o pomoc.
    • Przez kamilagro
      witam.Posiadam ciągnik MF 3050 4x4 i szykuje sie do kupna pługu do niego.Prosiłbym was o rade jakiej szerokosci i ilu skibowy pług zagonowy do niego byłby najlepszy,Dodam że ziemie mam III,IV,V, klasy .Myślałem o 4x35 zagonowym,proszę o wasze spostrzeżenia. Pozdrawiam.
    • Przez rafal3050
      wzieliśmy pole w dzierżawe i tak jest kupe drzew i wczoraj jak robiłem agregatem scierniskowym zgiołem rure a tak dosłownie to rura jest cała tylko jak sie łonczy tłumik z rurą to w tłumiku pekł przy samej rurze tak na 4-5 cm wzieliśmy juz naprostowaliśmy jest ok tylko po dłuzszej drodze pekniecie sie bedzie powiekszać jak ja patrzyłem na cene tłumika to 600 zł zamurowało mnie juz bym kupił ale sie okazało ze jakis d*pek rure zespawał z tłumikiem a tak to rura prosta jest a tu trzeba jeszcze do kupić tą rure a z kolei to koszt 450 zł i to wychodzi 1000 zł a dla mnie to troche duzo moze ktos wie gdzie mozna dostać uzywany tłumik i rure lub jakieś namiary albo ktos wie jak to naprawic btłbym wdzięczny i prosze o szybką odpowiedz bo zaraz orka buraki ...
    • Przez kamilagro
      Witam wszystkich.Planuje kupno brony talerzowej do ciągnika MF 3050 4x4 70km.Brona talerzowa miałaby być jedna z trzech firm a mianowicie;Strumyk,Bomet,Akpil ze wskazaniem na tę pierwszą ze względu na przystepną cenę.Szerokość robocza to tak w granicach 2.4 lub 2.7m w układzie V.Gleba klasy od II do V ,teren zróżnicowany.Służyłaby do uprawy pożniwnej i talerzowania pola po kukurydzy.Jaka według was byłaby odpowiednia szerokość do tego ciągnika(myśle bardziej o 2.7m)? Proszę o wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam