Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Massey1993

MF 3050 -Zapowietrza się układ paliwowy

Polecane posty

Massey1993    15

mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek? :D

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

radzik    0

Miałem podobnie w swoim Case zapowietrzał sie co kawałek winą były śmieci w baku radze ci go odkrecić po porządznie przepłukac powinno poimóc!!!!!!

ferdek1    5

trochę banalne pytanie ,ale czy masz "czyste" odpowietrzenie w korku. To znaczy czy do zbiornika dochodzi powietrze (ja miałem zatkane w C-360i też się zapowietrzył a raczej nie dostawał paliwa jak w zbiorniku zrobiło się pod-ciśnienie,a bez korka chodził normalnie)Sprawdź korek.

wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Wiadomość z agroFakt.pl

luckywasak    15

musisz odpoweitrzyć przewody wtryskowe. Po odpowietrzeniu filtra i pompy odkręć przewód wtryskowy (przy samym wtryskiwaczu) i pompuj. Później kręć rozrusznikiem i jak odpali to dokręć przewód. Bez tego nie odpowietrzysz dobrze - będzie co chwile zapowietrzał się.

Massey1993    15

do zbiornika dochodzi powietrze bo kiedys zalepilem dziurke i sie zapowietrzal bak byl przeczyszczany a co do odpowietrzania wlasnie tak go odpowietrzam przejedzie 50m i wraz to samo... :/

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

lukasz6140    0

u mnie była peknieta z tyłu obudowa filtra paliwa od dokrecania przewodów paliwowych i ciagneło powietrze

Massey1993    15

kurde dzis elegancko jezdzil nie zapowietrzyl sie a caly dzien rozgarnialismy kamyki na podworku i ziemie rozgarnialismy a przedwczoraj za pierwsza proba odpalenia sie zapowietrzyl...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez haroldII
      Witam mam problem z Renault Ares 630 po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu silnik nie chce odpalić nie dochodzi paliwo do pompy paliwa filtry czyste pompka wspomagająca podaje paliwo a w pompie paliwa nie ma paliwa i nie podaje na wtryski na plaku silnik pali jaka może być przyczyna.
    • Przez Marcin0628
      Witam
      Mam problem z odpalaniem MTZ a po kilkugodzinnym postoju. Sprawa wygląda tak, że ciągnik kręci normalnie a nie  może załapać. podejrzewam, że jakiś problem z paliwem, ponieważ na początku odpalania z tłumika nie leci dym. Dopiero po dłuższym kręceniu puszcza dymka i wtedy odpala. Dodam jeszcze, że kilka lat temu ciągnik był przegrzany, ale nie bierze oleju i nic się z nim nie dzieje.   Miał ktoś podobny problem ? Podpowiecie coś ?
    • Przez hary6400
      witam mam john deere 7820 , gdzie w tym sa bezpieczniki to jest taki sam model jak 7720 albo 7920 w ktorym miejscu ,
      i mam z nim problem ostatnio na polu wyskoczył mi komunikat  ze mam niski poziom paliwa . chociaz przed wyjazdem wtankowałem około 120 litrow pozniej wyswietliło system poziom paliwa i ciagnik zaczał przerywac i zgasł, na słupku wyskoczyła mi jedna kreska paliwa a jak wjezdząłem na pole miałem prawe cały bak  paliwa ,  teraz  ciagnik pracuje na polu i cały czas komunikta niski poziom paliwa choc jest pelen co mogło sie stac , gdzie dostac sie do  czujnika poziomu paliwa 
      prosze o pomoc
    • Przez Cypis320
      Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?
    • Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.