Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wałek
Misiaul    16

Czy koło atakujące w przednim moście jest zdejmowane z  wałka czy jest to jednolita część ? Bo u siebie muszę wymienić bo ten wałek co wychodzi z przedniego mostu jest wyrobiony. Pytam dlatego że widziałem w ogłoszeniach same koła ataku. I nie wiem bo nie było napisane do jakiego modelu. Dało by radę dokupić sam wałek co jest na nim atak ?

Pozdrawiam

A w jakim to sprzęcie dodaj jeszcze:)

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Misiaul    16

A dopiero teraz zauważyłem że w złym temacie jeszcze. A sprzęt to MF 3060,

Wiadomość z agroFakt.pl

wałek jest jednolity z "kołem" atakującym, jest to poprostu całość. samego wałka nie dokupisz tylko komplet

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Misiaul    16
(edytowany)

No to kurde fajnie.

Edytowano przez Misiaul

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel6200
      Czy wiecie ile oleju wchodzi do MF 590 w  skrzyni , silniku, zwojnicach??
      Nie moge nigdzie znalezc tej informacji.
      Jezeli ktos ma jakas instrukcje llub katalog pdf do tego ciagnika to prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez marioc14
      Witam

Mam taki problem w swoim MF 255 mianowicie chodzi o to ze jakby za mało "wbija" bendiks na koło wiencowe w wyniku czego mozna zauwazyc ze juz niektóre zeby na kole są uszkodzone. Co moze byc przyczyną takeigo stanu rzeczy. Elektromagnes wymieniłem na nowy

Pozdrawiam
      Mariusz
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd

• Przez Ferguson95
      Witam. Podczas pracy w polu ferdek mi 2 razy podskoczyl  (dziury w ziemi) i coś zazgrzytalo w skrzyni. Dojechałem powoli do domu. Czasem podczas jazdy zazgrzyta, na każdym biegu. Jak wcisne sprzęgło to przestanie. Nie zgrzyta cały czas. Co to może być?  Sprzęgło? Coś w skrzyni? 
      Proszę o pomoc i z góry dzięki. 
    • Przez krzysiek1979
      Witam ,dzisiaj podczas jazdy z przyczepą przestały działać kierunki w mf 675 .Po właczeniu prawego lub lewego kierunku nic nie dziala ,nie działają także awaryjne .Bezpieczniki ok.żarówki także .Masa wyczyszczona na przerywaczu, sam przerywacz na 8-em pinów .Na jednym przewodzie do przerywacza jest prąd .Przerywacz tylko jeden raz charakterystycznie pyknie  ale kierunki nie błysną ani razu -stale świeci się kontrolka od kierunkowskazów jak włącze kierunek....jakies sugestie jak to ogarnąć ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.