Skocz do zawartości
mister3060

Ceny malin 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
mister3060    0

Witam, czy słyszeliście już coś na temat cen malin w 2016 r.  Ja słyszałem ze mają być niskie w porównaniu do ubiegłego roku . 

Hubs0n    0

Nikt nie wie jaka będzie cena, dużo zależy jakie będą pogody, np nie pamiętam żeby ktoś przewidział w zeszłym roku że będą takie wysokie ceny.

Wiadomość z agroFakt.pl

mister3060    0

Ja też uważam ze cena 5  zł była by odpowiednia , chociaż gdyby jak w poprzednim roku była po te 10 zł wcale bym nie płakał  :rolleyes:

mamdres    3

malin rok temu było mało przez suszę i moim zdaniem przetwórcy będą chcieli zrobić sobie jakiś zapas więc ceny mogą być wysokie, ale to tylko gdybanie

galars19    0

W mojej okolicy byl maly zbior malin przetwornie maja duze zamowienia z Francji w tamtym roku mieli ale nie skupili tyle co chcieli mysle ze nawet polowy tego nie skupili ogolnie chodzi o zawartosc cukru w malinie letnia jakos  tak u nas mowili hehe bo kombinuja im wiecej cukru w malinie to dolewaja wody zeby prztwornia zarobila a nie rolnik nie wiem dokladnie szczegolow ale cos w tym prawdy byc moze jest letnia byle u mnie przez wiekszosc sezonu po 5 zl okolo lub mniej jesienna kolo sierpien polowa kolo10 zl  w ciagu tygodnia z 6 do 10 max byla 1 dzien chyba po 12 zl za kg i kombinowanie ze pomaranczowa np laszka musiala byc z tym nalotem jak nie to wyrzucali na 3 klase wogole z tymi klasami to masakra aby utrudnic zycie i tak to nie idzie na konsumpcje tylko przemysl . 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się