Skocz do zawartości

Polecane posty

aaaaa1    0

Witam. Potrzebuję wymienić tarcze sprzęgłowe w rollerze 60. Robił to ktoś samodzielnie? Jak jest z rozpoławianiem ciągnika? Ciągnik ma już z 10 lat i ok 3800 mtg.

brawo    1

U mnie w lampo 70 sprzęgło robiłem po ok. 2500 godz (w serwisie ), roboty sporo. Ale koszt zawrotny, bo tarcza miała być droga i zdecydowaliśmy że przenitujemy zamiast tych płytek tarcze zwykłą, bodajże od rusina nadała się średnica. Wytrzymała kolejne 2,5 tys, i lampka sprzedałem B)

jacek1296    63

Najgorsza jest regulacja sprzęgła, bo brak okienek. Jak źle ustawisz przed montażem, to po raz kolejny rozpoławianie ciągnika. Mi robił po godzinach pracownik serwisu. Tarcza dostała nowe, grusze okucia, bęben toczony.

Wiadomość z agroFakt.pl

aaaaa1    0

Najgorsza jest regulacja sprzęgła, bo brak okienek. Jak źle ustawisz przed montażem, to po raz kolejny rozpoławianie ciągnika. Mi robił po godzinach pracownik serwisu. Tarcza dostała nowe, grusze okucia, bęben toczony.

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Dalej jednak nie wiem jak z rozpoławianiem. Czy trzeba kabinę rozbierać, czy odchodzi z jedną połową ciągnika?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się