Skocz do zawartości
bartek1190

Co to za przełącznik???

Polecane posty

bartek1190    0

Witam co to za przełacznik zaznaczony na czerwono. Do czego on służy???

post-178527-0-23594200-1459544397_thumb.jpg

Edytowano przez bartek1190

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Nie... Sam mam a nie wiem :D Chyba chodziło w tym o szybkość opuszczania ramion tuz- czy ogólnie szybkości podnośnika. Po za tym powinieneś mieć narysowanego na tym żółw/zając chyba że się już wytarło

Edytowano przez romek6340

bartek1190    0

Kurde nie ma tam nic chyba sie wytarło

A jeszcze mam jedno pytanko jak jest z odpalaniem 3512 w zimie,chodzi mi głównie jak jest z grzaniem  świec, czyli jak jest to na stacyjce jak sie przekręca kluczyk i odpala

zbyszekbrzuze    206

Druga pozycja stacyjki załącza świecę płomieniową. Trzecia rozrusznik.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

MF675ursus    187

Nie... Sam mam a nie wiem :D Chyba chodziło w tym o szybkość opuszczania ramion tuz- czy ogólnie szybkości podnośnika. Po za tym powinieneś mieć narysowanego na tym żółw/zając chyba że się już wytarło

Potwierdzam- jest to regulacja szybkości opuszczania/podnoszenia ramion tuz. Powinien być namalowany plusik i minusik oraz rodzaj zwiększającej się podziałki (ala potencjometr)  :)

romek6340    203

Dokładnie takiego z takim znaczkiem raczej nie znajdziesz ale możesz szukać podobnych w sklepach motoryzacyjnych czy rolniczych albo na szrotach. Wymiarowo będzie pasował. Takie były w polonezach czy innych podobnych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez Małyrolnik
      Witam wszystkich , nie tak dawno zakupiłem ursusa 1224 , i mam problem nie posiada ładowania , posiada instalacje 12/24 , i od alternatora nr 67 idzie do regulatora napięcia pod nr 67  , drugi kabel od alternatora jest odpięty  , masa i prądowy jest podłączony , potem od regulatora nr 15 idzie do stacyjki pod nr 15 , i na tym się wszystko konczy brak kontrolki  ładowania , regulator napięcia posiada na dwa wejscia , mógł by mi ktoś  napisać jak to podłączyć dalej ?
    • Przez Karol_rolnik
      Witam mam taki problem iewiem gdzie  znaleść bezpieczniki w ursusie 7514 
    • Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

• Przez dembul
      Witam potrzebuję schematów do Ursusa 5714.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.