marcintir

dźwignia zmiany biegów

Polecane posty

wojtal24    460

Masz na myśli ta dźwignie co jest połowę drogowe i wsteczny w starszych modelach niektorych ta dźwignia była między nogami po prawej to nie wiem czy się nie będzie krzyżowa z tą drugą dźwignią

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    546

a po co ci to będzie to tylko utrudnienie . prawd ręką biegi i podnosnik a lewa kierownica i ta dźwignią co napisałeś

jesli pomoglem kliknij fajne

wnuk547    1

gdzieś mi się rzuciło w oczy przeróbka na takie jak są w 1634 , też tego tematu szukam bo mam obrotowy fotel i ta dźwignia z lewej tylko mi przeszkadza pomoże ktoś ?

samtech84    28

W 1634 jest inny dekiel w skrzyni i do niego przymocowana przystawka z wajchami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agromichal
      Witam, posiadam Ursusa 902 i chciałby założyć do niego napęd z fendta 308 lsa 90r przymocowanie mostu do ramy to nie problem, ale sprawy komplikuja się jeśli chodzi o zegranie przodu z tylem. Na przod chciałbym założyć koła z c360 28 cali a na tył 38 cali. I teraz pojawia się pytanie jakie tryby dobrać tak żeby to się ładnie zgrało, liczę na wasza pomoc
    • Przez Siwecki97
      Witam grupowiczów, 
      Potrzebuje pomocy odnośnie podnoszenia mocy tego właśnie ciągnika. Przymierzam się właśnie do pociągniecia mocy. Pytanie brzmi czy kusić się o 25% czy lepiej te 20 %? Pumka z rocznika 2018 na multicontrolerze, skrzynia fullpowerschift. 
    • Przez HornetZnawca
      Witam jaki tur będzie najlepszy do 1634? Chciałem Metal Facha ale niestety do Ursusa 6 z Turbo nie produkują;( Tak Samo do zetora 16245 też nie robią;(
    • Przez zielo0ony
      Witam, chciałbym zamontować do zbieracza warzyw skrętna oś. Maszyna typu amac czy GRIMME gdzie nie ma osi przez całą szerokość maszyny. Są tylko półosie przyspawane do ramy. Problem pojawia się od czego można dorwać w miarę tanio takie zwrotnice. Chodzi o coś w miarę mocnego . Macie jakieś pomysły ?
    • Przez wenicjusz
      Witam
      Czy ktoś spotkał się wcześniej z wersją C-385 lub Zetora 8011 z dodatkowymi bębnowymi hamulcami?
      To ponoć wersja transportowa, a na pewno exportowa.
      Zwolnica ma te same wymiary , przełożenie tylko jest na niej nadlewka do której przykręcone są hamulce dodatkowe.
      Proszę o info jak ktoś jakieś ma

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj