Skocz do zawartości
Vissarq

Deutz agrotron 4.80 błąd 81

Polecane posty

Vissarq    0

Co oznacza ten kod błędu, nie pojawia się za każdym razem. Po odpaleniu zazwyczaj znika. Traktor z 97 roku, mamy go od tygodnia a już jakieś błędy ;)

waldac    11

kody  od 79 do 99 - brak opisów -  zaleca się kontakt z serwisem i podpięcie diagnostyki- 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rpshaq
      Witam. Chce kupić ciągnik do małego gospodarstwa ok 25 ha produkcja roślinna, ziemie raczej lekkie jako główny (i pomocniczy).
      Mam oferty na Jd 5090R za ok 195000 netto, przedni tuz, klima, skrzynia standard 16x16, tylni tuz wzmocniony do 5400, amortyzacja kabiny, trzy pary wyjść, pneumatyka itd
      Albo Df 5105 za 195000 netto na silniku deutz 3.6, skrzynia 40x40, klima, przedni tuz, trzy pary wyjść, pneumatyka.
      W podobnej cenie będzie też Nh t5 electrocommand z przednim tuzem.
      Proszę o opinię, spalanie, awarie itd
      Pozdrawiam
    • Przez STAWIAREK
      Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. Wczesnej do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i niewiadomo dlaczego się tak dzieje. Liczę na pomoc.
    • Przez lukasz3044
      Witam co jakiś czas wyskakuje mi komunikat no can signal. Spotkał się ktoś z takim problemem? pozdrawiam
    • Przez Trafik
      Witam mam w kupnie Deutz Fahr Agrotron 6.45S 97r 5 500MTH sprawdzone, Brak sprzęgła nie jeździ ani do tyłu ani do przodu, reszta w porządku. Teraz pytanie jakich  ewentualnych kosztów naprawy mogę się spodziewać. Pozdrawiam
    • Przez krzys5932
      Witam mam do sprzedania deutz60 jak w opisie stan bardzo dobry oryginalny przebieg , zaczynam sprowadzać maszyny  jestem też rolnikiem więc proszę nie traktować mnie jako okrutnego handlarza;) wszystkie maszyny sprawdzam na swoim polu. Możecie powiedzieć co szukacie może akurat się dogadamy bo nie na wszystko patrze nie na wszystkim se znam.
      sprowadzam maszyny zadbane i które sa mało użytkowane.Na wszelkie pytania chetnie odpowiem 
      https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroplus-60-70-80-landini-laborghini-new-holland-same-CID757-IDpRRC5.html#0b44196695
      posiadam także kosiarkę kuhn
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-czolowa-czolowka-kuhn-f280-290-300-pottinger-przetrzasrka-CID757-IDrPZJ5.html#fef33cdd49