Skocz do zawartości
Nemo123

Używany ciągnik do 85tyś.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nemo123    0

Witam

Szukam ciągnika o mocy do 100km, skrzynia 50km/h . Wykorzystywany był by głownie do transportu i tura.

Rozglądałem się trochę za JD seria 6x10 i Fendt seria 500. Co o tym myślicie ? Może ktoś ma jeszcze inne propozycje ?

mfek3050    67

Witam, jak fendt 500 to rozglądaj się też za farmerami 300. Ja bym brał fendta jest oszczędniejszy, poza tym 500 i 300 to jedne z najlepszych serii fendtów.

Nemo123    0

Tylko seria 300 ma chyba skrzynie 40km/h a chodzi mi o to że przy skrzyni 50 pojadę te 40km/h przy mniejszych obrotach silnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

krystian91b    5

Szukaj fendt'a
seria 500 ma 4 pół biegi bez użycia sprzęgła.
A seria 300 nie posiada półbiegów bez sprzęgła...
Po zatym z tego co użytkownicy fendt'a mówią,, że naprawdę mało pali. Ale czy to prawda nie wiem ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik-k
      witam
      potrzebuje ciagnik 100-115km najlepij jak to by była 4T dla oszczednosci paliwa.Zastanawiam sie nad Fentem 310LSA.Co sadzicie o tym ciagniku??.Moze wie ktos cos dokładniej o tej maszynie.Z jakim pługiem idzie.itp.
    • Przez mouser
      Jaki używany ciągnik proponujecie?

Moc: min. 80 km    4x4

Musi mieć ładowacz czołowy 3-sekcyjny
    • Przez quzar
      Witam! Stanąlem przed wyborem ciagnika który bedzie refundowany ze środków z UE. Zależy mi na tym żeby cen była w granicach 200tys z zaznaczeniem ze im mniej tym lepiej;] Ciągnik bedzie wykożystywany w gospodarstwie produkującym mleko, w sezonie zbiór traw, prace w polu itp i co ważne bedzie z ładowaczem czołowym. Moc jaka mnie interesuje to koło 100KM. Wybrałem kilka i prosze o opinie sugestie. Oto one;

ZETOR Fortterra 11441

McCormick MTX 120 link Ciągnik o którym cieżko cokolwiek znaleźc tzn opinie użytkowników.

Massey Ferguson MF 5460 link

I jeszcze Fendt...ale to chyba troche kasa za duża. Pozdrawiam i prosze o pomoc w wyborze bo własciwie wszystkie marki bedą brane pod uwage.
    • Przez slawus
      Złożyłem wniosek na modernizację i teraz zastanawiam się jaki ciągnik wybrać. We wniosku napisałem ciągnik o mocy 80-90 KM i jeszcze zastawiam się jaki sprzęt do takiego ciągnika (pług, agregat, siewnik...) Czytając posty widzę, że są tu znawcy tematu. Dodam, że będzie to podstawowy ciągnik na razie na 15 ha, ale zamierzam powiększyć areał w niedalekiej przyszłości.
    • Przez zdzinek123
      WitamPoszukuję maszyny o mocy do 150 km. Czekam na propozycje i dlaczego ten a nie inny