Skocz do zawartości
dexter00

Brak wyjść na hamulce hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dexter00    13

Witam w moim 6830 mam pneumatyke ale nie mam hamulców hydraulicznych do przyczepy.czy jest możliwość dołożenia takiego wyjścia.?

wojtal24    251

jak masz pneumatyczne to po co Ci hydrauliczne wiekszosć przyczep w polsce ma hamulce pneumatyczne

ZETOR TEAM

dexter00    13

Gdyby mi nie były potrzebne to bym nie pytał. Mam przyczepę z hydraulicznymi i w pozostałych ciagnikach hamulce hydrauliczne tylko ten nie ma.

Wiadomość z agroFakt.pl

ariss    4

to jest comfort czy premium jaką masz pompę w nim od hydrauliki?

dexter00    13

to jest comfort czy premium jaką masz pompę w nim od hydrauliki?

wersja premium a jak pompa to nie wiem

(edytowany)

Musisz założyć rozdzielacz , tzw . przystawkę :) 

Edytowano przez LukaszJohn6930

kamil1616    25
(edytowany)

A  nie jest przypadkiem tak że jak ma pneumatykę to wyjście hamulca hydraulicznego jest podpięte do zaworu sterującego hamulców pneumatycznych? Bo jeśli tak jest to wystarczyło by dać trójnik i przewód z gniazdem do hamulców hydraulicznych

Edytowano przez kamil1616

dexter00    13

A  nie jest przypadkiem tak że jak ma pneumatykę to wyjście hamulca hydraulicznego jest podpięte do zaworu sterującego hamulców pneumatycznych? Bo jeśli tak jest to wystarczyło by dać trójnik i przewód z gniazdem do hamulców hydraulicznych

a nie da sie coś tak przekombinować?

ariss    4

właśnie ten zestaw który podałem to zawiera kawałek przewodu mocowanie i końcówkę

kamil1616    25

Musisz poszukać w ciągniku wszystkich zaworów od pneumatyki. Do jednego podłączony jest przewód z olejem on steruje hamulcami pneumatycznymi. I właśnie z tego przewodu wyciągasz gniazdo na hamulce hydrauliczne. (trójnik, przewód i na koniec gniazdo)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyz1o
      Witam kupiłem używanego 7930 wszystko pięknie ładnie tylko przy prędkości 20-28 na godz strasznie drzy ale jak jadę powyżej lub po nizej tych prędkości to jest spoko ktoś miał takie cuda ?

• Przez czaku
      witam
      w 2012 r kupiłem jd 6630 przed zniwami tego samego roku dodanie mocy z 119 na 150 km przez 44 tuning z pod opola wszystko pieknie i kolorowo aż do tego roku kiedy to zaczęła się podnosić temp płynu chłodzącego o ile to nie wiem ale użytkownicy tych ciągników będą wiedziec o czym teraz napiszę znaczy tak od nowośći temperatura oscylowała na 5 kresce w tym roku wiosną w uprawce wskaznik wskoczył na 6 i 7 kreche (oczywisćie tylko w cięzkiej robocie )znaczy się bardziej się nagrzewa ,nie będę pisać  że filtry i płyny wymieniane regularnie chłodnice też błysk .jak się zachowują wasze jd te z z chipem podzielcie się opiniami może jakieś rady ?????
    • Przez zyz1o
      witam tak jak w temacie mam dziwna sytuacje z siedzeniem active seat tzn spuszcze sobie powietrze zeby bylo nizej to zaraz powoli samo sie napompuje i tak w kolko jakies rady ??
    • Przez Dominik
      Witajcie drodzy koledzy miłośnicy rolniczej motoryzacji. Potrezebuje Waszej pomocy. Otóż przede mna zakup Johna Deera i mam poważny dylemat. Który wybrać...?? W dużej mierze używałbym go do transportu a poza tym do typowych upraw polowych. Myślałem o JD 6230. Co o tym myślicie?? Co ewentualnie możecie mi polecic. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
    • Przez luisaifer
      Witam Planuje zakup do John Deere 6220 fanfarę czy mógłby ktoś coś polecić ? Planuje również zamontować po 2 lampy z przodu i 2 lampy z tyłu ciągnika i też chciałbym poradzić się kto coś by mógłby polecić by się dobrze sprawowały a i dobrze świeciły Najlepiej prosiłbym o linki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.