Skocz do zawartości
mf3125

Problem z claas 96

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
mf3125    2

Witam mam problem z claasem 96 mianowicie nie pokazuje obrotów młócarni. Kupiłem nową prądniczkę jednak to nie pomogło liczę na pomoc.

szymong1234    24

A pokazuje prędkość jazdy jak przełączysz przełącznik po prawej stronie na górze przy zegarze? Może zegar być uszkodzony.

Uziu92    1489

zobacz czy na czujnik dochodzi prad, jak dochodzi to wykrec czujnik, wsadz cos w niego aby mozna bylo zakrecic np. srubokret i zobacz czy dziala wtedy, jak nie to moze byc wyrobiona ta lineczka co jest w kole.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Wiadomość z agroFakt.pl

mf3125    2

Chyba wgle prąd tam nie dochodzi musze szukac może gdzies jest przetarty kabel.

Uziu92    1489

powinien dochodzic prad , cos pomiedzy 2-3 volty, jak nie ma to szukaj po kablu, sprawdz jeszcze bezpieczniki i ten przelacznik przy kierownicy co zmienia z jazdy na mlucarnie, i jakby co to w skrzyni masz taki sam czujnik, mozesz sobie podmienic i zobaczyc czy cos sie zmienia.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Cześć, jeśli możecie, proszę o podzielenie się doświadczeniami, jak wasze claasy odpalają w zimie. Stosujecie jakieś specjalne zabiegi aby celtis odpalił przy -10 stopniach? Jaki posiadacie akumulator? Często doładowujecie?
      Z góry dzięki za każdą podpowiedź
    • Przez Miniasz
      Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy ok 140km z roczników 2008-2010 i tu moje pytanie, który z tych modeli polecacie Arion czy Ares jakie wasze opinie na temat użytkowania tych modeli?
    • Przez zyzek

Kontorlka PTO miga, gdy dźwignia po prawej stronie przesunięta jest w pozycję wyłączona (bez strzałki), a gaśnie gdy przesynięta jest na włączona, ale prędkość ustawiona na neutralny. Świeci ciągle, gdy włączona i wybrana prędkość. Czy kontrolka nie powinna gasnąć, gdy PTO jest wyłączony. Co może być przyczyną? Sterowanie hydrauliczne.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Claas.
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego