Skocz do zawartości
leonidasser

wolne obroty fendt 309c

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

leonidasser    0

Witam.

Posiadam fendta 309c 2002 rok z silnikiem deutz. Na zimnym silniku wolne obroty trzyma na poziomie 600/min jak go rozgrzeję to wzrastają do około 1000obr/min. Czy to normalne w tych modelach? Czy coś się dzieje niedobrego? 

Turbomatiq    4

Gdzieś już słyszałem,że te modele po rozgrzaniu mają większe obr.A próbowałeś pedał od gazu podnieść trochę do góry nogą?U mnie w 312 też delikatnie wzrastają ale z ok. 680 na 710 nie więcej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez Pavel
      Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?
    • Przez fenti
      Witam, 
      w fencie 308C silnik Deutz BF4M1012EC przybywa oleju w silniku olej ma kolo czarny (nie kawa z mlekiem) więc pewnie to paliwo 
      tylko nie wiem czy to wina tylko pompowtrysków czy jest jakaś inna możliwość?????
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012  (na ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 ????????) Pilnie proszę o odpowiedz z góry dzięki
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012 na  ( ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 )

p