ufojola

pilne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ufojola    1

witam posiadam case mx 90 C Z ladowaczem quicke 950 wymieniłem olej w skrzyni w ciagnikui w turze na nowy lotos jak zalalem go tym olejem to tur podnosi mi 1 M I opada. wiecie jaką to może być przyczyna

Wiadomość z agroFakt.pl

ufojola    1

nie olej jest odpowiedni to na pewno a pytałem się w serwisie to mówią że jak się kilka razy podniesie i opuści to się sam odpowietrzy

ufojola    1

oj olej to castrol agri trans plus
A macie jakiegoś mechanika do hydrauliki okolice Janowa lubelskiego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam czy ktoś ma pług sniegowy do tura. Jak się sprawdza i czy nadaje się do równania również pryzmy z kukurydzy. Chodzi o pługi w cenie 1300-1600 na euroramke.
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam ładowacz trac-lift 260sl z 2007r. Ale nie mam w nim 3-sekcji. Chciałbym teraz założyć, moje pytanie czy ktoś się orientuje jaki elektrozawór pasuje do tego ładowacza?
    • Przez KILLEREK
      Witam.
      Koledzy może ktoś już przerabiał ten temat , do zetorka 6245 chce założyć tura , wiadomo szukam czegoś w dobrej cenie i na euro-ramce .
      Znalazłem coś takiego u naszego lokalnego dystrybutora:
      http://agromichalak.pl/maszyny-rolnicze/177-tur-euro-ramka-3-sekcyjny.html
      Pasowała by mi cena , oglądałem wykonanie naprawdę fajne i solidnnie zrobione jest euro-ramka , sterowanie hydrauliczne szufla i krokodyl w cenie
      Jest jednak problem sprzedawca mówi że mocowania morze i podejdą , ale generalnie jest to ładowacz do 6211 , a do ciągników z przednim napędem , robią inne
      z większym udźwigiem , no i oczywiście za inną kasę ,
      Moje pytanie , czy mocowanie ładowacza podejdzie z 6211 do mojego 6245 ? Czy jest taki sam rozstaw śrób ?
    • Przez kierasek16
      Witam mam pytani jaki tur w ybrac do Ursusa 912 rozgladam sie miedzi Ursus tur 4 a metal fach co polecacie 
    • Przez ferdek3085
      Witam poszukuje tura do fergusona 3080 i znalazłem mailleux 6000 cena 4000 z adaptacją w necie takie chodza po 7-9 tys. zł. nigdzie nie widac pekniec itd. tylko jest mankament ze nie ma 3 silownikow : 1 do podnoszenia, 2 do przechyłu.. czy za te cene oplaca sie go kupic i dokupic te 3 silowniki czy dac spokoj i szukac czegos innego ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj