Skocz do zawartości
Weronika20

Byki hodowla

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Byki
Weronika20    3

Witam Was Wszystkich , pisze z  takim pytaniem czy opłaca się lepiej hodować byki chodzi mi dokładniej o byki sprzedawane na rzeź  . Czy może lepiej opłaca się hodować króliki i też sprzedawane na rzeź?   Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam

mickas092    379

Hahahahaha ja pyerdole AF schodzi na psy króilk vs. byk ale rozstrzał no drugiej takiej tu nie było co zadała by takie pytanie :) Nie powiem że debilne bo niby takich pytań nie ma ale ciągle sie zastanawiam czy faktycznie. To czy się opłaca to czy to nie powie Ci nikt  - to było jest i będzie niewiadoma. 

Wiadomość z agroFakt.pl

pawloxhxx    46

a ja Ci powiem ze sie oplaca sam hoduję byki hf na 20 hektarach mam 40 szt i chce zwiekszyc do 50 , kupuje cieleta tygosniowe i trzymam do max 24 miesiecy a jak sie komus nie oplaca to juz jego bajka ja osobiscue wole opasy niz krowy mleczne

cinek1808    36

to zależy ile masz ha 

przy bykach jest też czynnik niebezpieczeństwa w postaci agresywnego byka królik łagodniejszy 

ale żeby opłacało się sprzedawać króliki podobno tzreba mieć ich większa ilosć 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?

• Przez piotrekbial1
      witam
      mam wolne pomieszczenie kiedyś stały tam krowy. Chciałbym w tym pomieszczeniu hodować byki, na początku miały one chodzić luzem ale jak poczytałem co te wariaty mogą zrobić to się trochę zniechęciłem do tej wolnostanowiskowej
      Powiedzcie mi czy byki chodzące luzem nie będą się atakowały wzajemnie czy nie będzie problemu z podściełaniem i przeganianiem ?
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.