KaMaDiRxD

klima do zetora 8011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klima
KaMaDiRxD    1

siemka orientuje się ktoś czy kupie gotowy zestaw do montażu klimatyzacji w zetorze 8011 albo czy idzie dopasować ją od jakiegoś tira itp

i jak by to mogło wyglądać cenowy  :)

Jarecki88    191

Po co od ciężarówki? Od osobowego też da radę. Cenowo od 1500zł przy montażu własnym.

iron    725

napewno musisz ściągnąć to z jednego auta i najlepiej taką która działała bo później same cyrku z tego wynikają

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelc330c360
      Cześć mam pytanie czy da się  w ursusie 1234 skrzynię 4 biegową przerobić na skrzynię szybką 40 km/h  i czy do ursusa 1634 da się włożyć skrzynię z 1224 i przerobić ją na szybką mam dylemat który ciągnik wybrać i przerobić 
      Dziękuje i pozdrawiam
    • Gość marcin12145
      Przez Gość marcin12145
      Wiatm

Wpadłem dziś na pomysł aby przerobić włączanie przedniego napędu w moim 12145 z " linkowego " na elektromagnes. Czy są do kupienia te gotowe kostki z elektromagnesem , czy lepiej samemu coś poczarować ?? Jeśli według was lepiej samemu cos poczarować to napiszcie jakich najlepiej części użyć i co będę potrzebował oprócz oczywiście elektromagnesu
    • Gość peres100
      Przez Gość peres100
      co powiecie na temat tego ciagnika jak sie wam podobaja bo mam okazje kupic taki za 59tys z 95r. i chcialbym uzyskac jakies opinnie o tym ciagniku. ile pali i czy sa lepsze od ursus 1224
    • Przez ZetorPower
      Witam mam zamiar kupic zetora 18345 ale nic o nim niewiem. nikt w mojej okolicy nie ma takiego i nie wiem jak on sie sprawuje na polu. Jezeli ktos posiada taki ciagnik prosiłbym o opisanie mi tej maszyny. pozdro

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.