News
samsung12

Sprężynka cewki Ares 610rz

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Soltys85
      Witam,  możecie doradzic który ciagnik wybrać? Wybieram pomiedzy nimi poniewaz te mieszcza mi sie do obory i w moim budzecie , ma byc to ciagnik pomocniczy no i wrazie potrzeby do pola. Mówia ze john deere mocniejsze tylko jak z naprawami?? Ceny czesci?? Renault wydaje mi sie prostszy... Byłbym wdzieczny za jakies wskazówki bo wisna idzie...
    • Przez DariuszMrozek
      Witam serdecznie, w ciągniku nie działa układ EHR TCE15. Po załączeniu na ekranie pojawiają się następujące informacje: PE / AL / 0 / 37. Cały czas wyświetlana jest ikona zamkniętej kłódki. Czy te informacje wskazują na jakąś przyczynę usterki? Co może być przyczyną? Będę wdzięczny za wskazówki w jaki sposób rozwiązać ten problem.
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Rudy28
      Pacjent Renault Ares 616 RX 2003r, ostatnio pojawił się problem ze sprzęgłem, zaczęła zapalać się pomarańczowa kontrolka z piorunem i strasznie szarpało ciągnikiem przy ruszaniu, chciałem sprawdzić co jest przyczyną i podmieniłem potencjometry sprzęgła z potencjometrem gazu (takie same), po tym zabiegu sprzęgło działa normalnie a gaz wariuje, sam sobie dodaje lub ujmuje gazu itp. Tak więc mam przyczynę uszkodzony potencjometr gazu/sprzęgła, i tu zaczyna się problem. Znalazłem nowy potencjometr o tym samym numerze, ale jest na nim inny schemat niż na moim starym, dzwoniłem po kilku firmach, mają nowe z takim numerem, maja też jakieś zamienniki, ale na każdym jest inny schemat niż na moim, niby numer ten sam ale ten schemat jest inny, i tu mam pytanie, czy ten schemat podłączenia ma jakieś znaczenie? Zamiennik kosztuje coś około 300 zł, więc mogę zaryzykować czy będzie działać czy nie, ale boję się żeby nie uszkodzić czegoś innego, jakiegoś sterownika pompy paliwa czy coś bo to już ogromne koszty. Czy ktoś miał do czynienia z takim problemem? czy można bez obaw podłączać?
      W załączeniu jest zdjęcie mojego starego potencjometru oraz oryginału z takim samym numerem lecz innym schematem.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj